2752
2734
عنوان

اونایی که دی امتحان دارن (ترمیم معدلی)

| مشاهده متن کامل بحث + 115 بازدید | 21 پست
من کرمانشاه زندگی میکنم  و لی برا دی ماه هزینه گرفتن که نمره مستمر بدن و اگه ۷بشم قبولم کنن خ ...

نه ولی دقیق منم همینطور پول گرفتن ازم ک اگ ۷یا ۸ شدنم قبولم گنن و امیدوارم واقعا قبول بشم ب دیگگگگگگگگ جیگرمون خون کردن😫نه عزیز من قصدم دانگشاه رفتن نیس فعلا🤒🥴

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵
چجوری ریاضی رو میخونی؟تو سایت کتاب؟کلاس.من گفتارم سر ریاضی ک نمرهام کم شده😫😂🤌🏻😏😏

من  فیلم میبینم و تمرینای کتاب و نمونه های نهایی رو میخونم هنچز فصل اول رو تازه تموم کردم😐فقط ۱۹ روز تا امتحان مونده و من هنوز هیچ کاری نکردم😭🥲

سبز میشوم در اوج آ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کیک پزی کار میکنی؟

بله ولی الانا دیگ خیلی ق وقته ک کار نکردم😁

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵
2731
خداکنه قبول شیم😭 موفق باشی عزیزم❤️

الهی امین😭😂۱۹ روز حالا وقت داری نگرانیش نباش استرس بگیره بدتره هرچی خوندی و بلدی هم یادت میره انسانی هسی؟دیگ یان من فرمولا هی یادم مره