2733
2739

بچها من وباره اون حسی که خرداد داشتم برگشته😣😫😂و استرس دارم و اصلا هم نمیتونم بخونم🥲🥲چیکار کنم ک از شر این درسا خلاص کنم اولی فلسفه و ب شدددت سخت و دشوار😂

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دی ماه برا تجدیدی هاست ترمیم افتاده خرداد

اره من یکیش تجدید هستم که اونم میگرفتم ولی ندادن خودشون گفتن سیستم امضا کرده نمره کامل ندادن😑😏بقیه رم ک نمره هام خیلی کم شدننننن

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵
2731
من میخوام معدلم 20 باشه و تواناییشو میتونم داشته باشم ولیییی نمیشه میگن اراده میخواد ولی منم اراده ق ...

میتونی ا اگه بخوای!حتما میتونی امسال سال اخرته؟

اره من یکیش تجدید هستم که اونم میگرفتم ولی ندادن خودشون گفتن سیستم امضا کرده نمره کامل ندادن😑😏بقیه ...

منم ریاضیمو بخاطر نیم نمره انداختن و دی باید آزمون بدم هیچی نخوندم همش میگردم تو سایت معتاد شدم 🥲😂

سبز میشوم در اوج آوارگی..!🦋✨
میتونی ا اگه بخوای!حتما میتونی امسال سال اخرته؟

نه ولی میخوام موقعی که میتونم باید بتونم ولی 20 نمیشه که نمیشه همین امروز به 3 4 ساعت شاید بیشتر خوندن ریاضی 18 شدم یعنی چی بشه اخه لعنت

یه بنده خدایی
2740
منم ریاضیمو بخاطر نیم نمره انداختن و دی باید آزمون بدم هیچی نخوندم همش میگردم تو سایت معتاد شدم 🥲😂

وااای چ بد کدوم منطقه ای؟بعضی منطقها حتی ۷هم شنیدم قبول میکنن و بعضیاشونمگ نیم نمره رو ارفاق میکنن

نه ولی میخوام موقعی که میتونم باید بتونم ولی 20 نمیشه که نمیشه همین امروز به 3 4 ساعت شاید بیشتر خون ...

اشکال نداره خب دفعه بعد بگیر ۲۰ رو

وااای چ بد کدوم منطقه ای؟بعضی منطقها حتی ۷هم شنیدم قبول میکنن و بعضیاشونمگ نیم نمره رو ارفاق میکنن

من کرمانشاه زندگی میکنم 

و لی برا دی ماه هزینه گرفتن که نمره مستمر بدن و اگه ۷بشم قبولم کنن

خیلی میترسم که باز قبول نشم

شما دانشگاه پیام نور و... ثبت نام نمیکنی؟ یا اطلاعی از وضعیت پذیرش دانشجوشون ندارین؟

سبز میشوم در اوج آوارگی..!🦋✨

چجوری ریاضی رو میخونی؟تو سایت کتاب؟کلاس.من گفتارم سر ریاضی ک نمرهام کم شده😫😂🤌🏻😏😏

2706