2733
2771
عنوان

عاطی 74

529 بازدید | 25 پست

درود به همگی ادینه خوش . بانوان مهربون از عاطی 74 کسی خبر داره ؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

همون که سر بطری گفته بود جمع کنیم؟

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
همون که سر بطری گفته بود جمع کنیم؟

نه همون که اصفهانی بودن یه بچه کوچک داشتن با همسرشون اختلاف داشتن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه همون که اصفهانی بودن یه بچه کوچک داشتن با همسرشون اختلاف داشتن

اها نه عزیزم اطلاع ندارم

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
سلام عزیزم خودت خوبی من چند بار دیدمش یادم رفته کاربری همچنان درگیر با شوهرش 

سلام گلم ♥️ یه زمانی اگه مجدد دیدیش میشه لطفا منو تاپیکاش تگ کنی ؟ ممنونم

پسرت بزرگ شده چند سالشه 

پسرم سالی که گذشت کنکور داد با حرکت قشنگی که تو انتخاب رشته زد موند برا امسال 😁

پسرم سالی که گذشت کنکور داد با حرکت قشنگی که تو انتخاب رشته زد موند برا امسال 😁

ماشالله 🤩🤩 خدا حفظ اش کنه

مگه ج رشته ای میخواد 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
ماشالله 🤩🤩 خدا حفظ اش کنه مگه ج رشته ای میخواد 

فدات بشم مرسی از دعای قشنگت ♥️♥️♥️ اوایل خودش رفت تجربی گفت پزشکی میخوام الان میگه میخوام بزنم تو کار تیونینگ ماشین و ماشین بازی . پارسالم با رتبه هفت هزار تجربی بر اساس حروف الفبا انتخاب رشته کرد آمار انتخاب اولش بود قبول شد بعد میگفت چرا منو امار قبول کردن مگه نمیدونن کسی با این رتبه امار نمیره هر چیم گفتیم خب خودت انتخاب کردی میگفت من انتخاب کنم اونا باید بر اساس رتبم رشته مورد پسندم منو قبول میکردن چون امار الف بوده اول نوشتم نمیخواستم که برم امار و ... خلاصه کلی طنزه کاراش

فدات بشم مرسی از دعای قشنگت ♥️♥️♥️ اوایل خودش رفت تجربی گفت پزشکی میخوام الان میگه میخوام بزنم تو کا ...

عزیزم 😅😅😅پس داستان داری باهاش 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
عزیزم 😅😅😅پس داستان داری باهاش 

سر همه چیش داستان داریم از آیین نامه دادن و گواهی نامه گرفتنش بگیر تا نهار و شامش دخترا هم شدن عین خودش کلا خونه شده کمدی 😁❣️

2706