2737
2739

آزمایش هم منفی بود، علائم خاصی هم ندارم فقط ترشح دارم، درد زیر شکم هم گاهی دارم فکر میکنم دیگه پریودم نزدیکه ولی نمیشم یه هفته س ویتاگنوس میخورم ۴ روز هم هست داروی عطاری که بهم داده میخورم ولی هیچی به هیچی، قرار بود این دفعه که پریود شدم برم تو سیکل آی وی اف، خیلی درمونده شدم، دکترمم یه شهر دیگه اس اگه برم میدونم حتماً فقط پروژسترون میده بهم

خدایا شکرت!!!    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما کاری نکردی پرای پریود شدن؟

۷۱ روزه 

یکسره بی بی چک و دوبار آزمایش همه منفی

چند روز پیش رفتم سونو گفت یه کمی تنبلی تخمدان گرفتی، البته اگه شما تیروئید داری ممکنه از اونم باشه

برام قرص استروژن نوشت و مدروکسی و آزمایش هورمونی که وقتی پریود شدم باید بدم

افتاده درختی که به خود میبالید از داغ تبر به خاک غم مینالیدگفتم چه کسی به ریشه ات زد گفتا؛ آنکس که به زیر سایه ام‌ میخوابید.
2740
خوب باید همون پروژسترون را بخوری هورمونات مشکل داره  شما دوتاامپول پروژسترون بزن ببین نمیشی س ...

یه بار هم قبلاً زدم میترسم بزنم بدنم بهش عادت کنه، سونو هم دادم یه کیست ۲۰ میلی داشتم گفت بخاطر این نمیتونه باشه این چیز مهمی نیست

خدایا شکرت!!!    

خواهرم ۶ ماه پریود نشد، هر چی دکتر رفت خوب نشد، یکی بش گفته بود حجامت عام بزار، گذاشته بود درجا پریود شد، الانم منظم منظمه،

افتاده درختی که به خود میبالید از داغ تبر به خاک غم مینالیدگفتم چه کسی به ریشه ات زد گفتا؛ آنکس که به زیر سایه ام‌ میخوابید.
یه بار هم قبلاً زدم میترسم بزنم بدنم بهش عادت کنه، سونو هم دادم یه کیست ۲۰ میلی داشتم گفت بخاطر این ...

یعنی چی بدنت عادت میکنه بزن دوتا تا پریودبشی

من کیستم کوچیک بود بخاطر همون پریود نمیشدم 

دارو هرچی دکترت داد درست استفاده کن بالاخره دکترها یکم سواددارن 

برو امپول را بزن پریود شدی

داروهات را مصرف کن تا هورمونات تنظیم بشه احتمالا بهت میگه ازروز۱۴رپزی دوتا دوفاستون بخور 

۶۵ روز پریود نشدی ونرفتی دکتر پس منتظر چیه من ۹ روز از پریودیم گذشت اولش فک کردم باردارم تست و ازمایش دادم منفی بود رفتم متخصص زنان گفت عفونت شدید رحم داری پاپ اسمیر هم گفت همین که اچ پی وی نداشتع باشم خوبه تو رو خدا برام دعا کنین

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون 
۷۱ روزه  یکسره بی بی چک و دوبار آزمایش همه منفی چند روز پیش رفتم سونو گفت یه کمی تنبلی تخمدان ...

من تیروئیدم کم کاره و دکترم قرصمو ۴ ماه پیش دو برابر کرد و ماه اولی ۵۲ روز طول کشید ولی ماه بعدی ۳۳ روزه شدم ولی این ماه اینجوری شدم

خدایا شکرت!!!    
من تیروئیدم کم کاره و دکترم قرصمو ۴ ماه پیش دو برابر کرد و ماه اولی ۵۲ روز طول کشید ولی ماه بعدی ۳۳ ...

تیروئید بدبختیه، هر مریضی که تو بدنت هست رو از تیروئید بدون، من  ندارم خداروشکر، ولی بشدت تو خانوادمون رواج داره

2706