2733
2739
عنوان

چکار کنم ۶۵ روزه پریود نشدم حامله هم نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 45 پست
ممنون عزیزم ولی مشکل من با این چیزا حل شدنی نیست

ناامید نشید اینم امتحان کنید دیگه ضرر نداره که

عکس پروفایل خودمم،لطفا کپی نکن گل  .       .   ★🌙   .  •  °      •        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برای تنظیم قاعدگی هست خیلی قرص خوبیه حتما جواب میده،21 روز باید بخورید هفت روز قطع کنید و دوباره 21 ...

سلام عزیزم میگم من ویتاگنوس میخورم میتونم آگنوگل هم کنارش مصرف کنم؟

خدایا شکرت!!!    
عزیزم دکترم شهر دیگه اس و فعلاً نمیتونم برم، اگه هم برم دکتر حتماً آمپول پروژسترون مینویسه که من نمی ...

چرانمیخوای بزنی 

منم ماه قبل همین مشکلو داشتم پروژسترون زدم روز دهم پریودشدم

2740
سلام عزیزم میگم من ویتاگنوس میخورم میتونم آگنوگل هم کنارش مصرف کنم؟

سلام گل، نه همزمان چرا

همون آگنوگل رو بخورید شک نکنید تنظیم میشید منم مثل شمابودم

عکس پروفایل خودمم،لطفا کپی نکن گل  .       .   ★🌙   .  •  °      •        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
چرانمیخوای بزنی  منم ماه قبل همین مشکلو داشتم پروژسترون زدم روز دهم پریودشدم

عزیزم منم امپول پروژسترون زدم و هفته بعدش پریود شدم اما ایرادش اینه که هرماه باید بزنی تا پریود بشی و ازطرفی داروخانه ها جدیدا بدون نسخه نمیدن این امپول رو، ولی قرصی که بهشون پیشنهاد دادم ریشه ای درمانش میکنه

آگنوگل پرولاکتین رو میاره پایین، پرولاکتین اگه بالا باشه پریود رو نامنظم یا قطع میکنه و همچنین باعث ناباروری میشه

سلام دوستان من فهمیدم که چون fshام بالا بود بخاطر پیازدرمانی که این ماه انجام دادم fshام رفته بالاتر و احتمالاً بخاطر اینه که پریود نمیشم ولی نمیدونم چیکار کنم بیاد پایین، میترسمم برم دکتر پرژسترون بنویسه

خدایا شکرت!!!