2733
2734
عنوان

چکار کنم ۶۵ روزه پریود نشدم حامله هم نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 45 پست
یعنی چی بدنت عادت میکنه بزن دوتا تا پریودبشی من کیستم کوچیک بود بخاطر همون پریود نمیشدم  دارو ...

دکترم هم،شهر دیگه است و ازم دوره شوهرمم مرخصی نداره 

خدایا شکرت!!!    
تیروئید بدبختیه، هر مریضی که تو بدنت هست رو از تیروئید بدون، من  ندارم خداروشکر، ولی بشدت تو خا ...

شاید هم بحاطر تیروئیدمه باید برم یه آزمایش تیروئید بدم 

خدایا شکرت!!!    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم دوماه بود پریود نمیشدم فقط لکه بینی داشتم دکتر مدروکسی هم داد هیچ اثری نداشت تااینجا بچه ها گفتن قرص آگنوگل بخور، گیاهیه

خریدم 20روز خوردم روز 21 ام پریود شدم بعده اون سه ماهم ادامه دادم مشکلم حل شد استارتر،ازش استفاده کن عالیه

عکس پروفایل خودمم،لطفا کپی نکن گل  .       .   ★🌙   .  •  °      •        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
منم دوماه بود پریود نمیشدم فقط لکه بینی داشتم دکتر مدروکسی هم داد هیچ اثری نداشت تااینجا بچه ها گفتن ...

ممنون عزیزم آگنولول قرص چی هست؟ من ویتاگنوس میخورم عطاری بهم داد

خدایا شکرت!!!    
ممنون عزیزم آگنولول قرص چی هست؟ من ویتاگنوس میخورم عطاری بهم داد

برای تنظیم قاعدگی هست خیلی قرص خوبیه حتما جواب میده،21 روز باید بخورید هفت روز قطع کنید و دوباره 21 روز بخورید ،من مشکلم خیلی جدی بود دیگه قرص شیمیایی جواب نمیداد اینو اینجا گفتن خریدم تنظیم شدم

عکس پروفایل خودمم،لطفا کپی نکن گل  .       .   ★🌙   .  •  °      •        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
برای تنظیم قاعدگی هست خیلی قرص خوبیه حتما جواب میده،21 روز باید بخورید هفت روز قطع کنید و دوباره 21 ...

قرص ضد بارداری نیست؟  آخه دستور مصرفش مثل اوناست 

خدایا شکرت!!!    
قرص ضد بارداری نیست؟  آخه دستور مصرفش مثل اوناست

نه ضدبارداری نیست اتفاقا تجربیات رو بخونید اکثرا بعداز مصرف این قرص باردار شدن   بازم تو نت بخونید درموردش

یکی از اشناهای من اینحوری بود چندتا امپول هم زد باز پریود نشد اخرش ال دی خورد تا خوب شد 

ممنون عزیزم ولی من تو اقدامم و میخوام اگه خدا هم بخواد آی وی اف کنم

خدایا شکرت!!!    
2706