2733
2771

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

الآن که گل گاو زبون خوردم چیکار کنم؟ باورت میشه هنوز نخوابیدم.

شیر داری؟
یه لیوان شیر بخور
برو تو تختت
هر چقدرم خوابت نبرد نه از جات بلند شو نه گوشی بگیر دستت
کم کم خوابت میبره....

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃
شیر داری؟ یه لیوان شیر بخور برو تو تختت هر چقدرم خوابت نبرد نه از جات بلند شو نه گوشی بگیر دستت کم ک ...

باشه امتحان‌میکنم.دارم دیوونه میشم از ساعت ۱۲ تو تخت بودم الآن پا شدم دیگه.

باشه امتحان‌میکنم.دارم دیوونه میشم از ساعت ۱۲ تو تخت بودم الآن پا شدم دیگه.

وای چقدر بد..
همیشه اینطوری بیخوابی؟
اگه بالای یکی دوماهه اوضاع خوابت بهم ریخته
دیگ با این روش های خونگی نتیجه نمیگیری...
باید قرص بخوری
و قرص های ارامش بخش زیادی برای خواب وجود دارن
که نه عوارض خاصی دارن
نه اعتیاد اوردن
حتی اگر هر شب اینطوری نیستی اما اکثر شبها اینجوری میشی
برو دکتر قرص برات بنویسه...

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃
وای چقدر بد.. همیشه اینطوری بیخوابی؟ اگه بالای یکی دوماهه اوضاع خوابت بهم ریخته دیگ با این روش های خ ...

یه مدتیه گوشم سوت میکشه رفتم دکتر گفت هیچیت نیست فردام وقت روانشناس گرفتم . دیگه نهایتش تا ۲ خوابم می‌برد مثلا خواستم امشب زودتر بخوابم گل گاو زبان خوردم که بدتر خوابم نمیگیره .

یه مدتیه گوشم سوت میکشه رفتم دکتر گفت هیچیت نیست فردام وقت روانشناس گرفتم . دیگه نهایتش تا ۲ خوابم م ...

خیلی کار خوبی میکنی که پیگیری میکنی...ایشالا خوابت تنظیم میشه

خیلی کار خوبی میکنی که پیگیری میکنی...ایشالا خوابت تنظیم میشه

ممنون گلم،امروز رفتم گفت به نظر نمیاد مشکلت روانی باشه برو یه متخصص گوش دیگه .دعا کن خوب شم خیلی دارم اذیت میشم.

ممنون گلم،امروز رفتم گفت به نظر نمیاد مشکلت روانی باشه برو یه متخصص گوش دیگه .دعا کن خوب شم خیلی دار ...

از صمیم قلبم برات دعا میکنم

2706