2737
2734

مامانا سلام، دخترم ۱۸ ماهشه، خیلی اذیتم باهاش یک ماهی هست هربار میاد شیر بخوره میگم می می اه اه که ذهنش آماده شه، الان میخوام ندم بهش کمکم کنید چیکار کنم؟

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد💔 با خدا باش و پادشاهی کن...💖 

کسی نیس؟ داره بیدار میشه🥺

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد💔 با خدا باش و پادشاهی کن...💖 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من دکترم دعوام کرد چرا یک سال رو رد کرده و بچه رو از شیر نگرفتم.

من راحت از شیر گرفتمش

چیزای رو درست کن که خیلی دوست داره و مدام در دفعات زیاد در طول روز بهش غذا و میوه بده 

حالا زوده از شیر بگیریش گناه داره 

ولی خوبه که شیر شب نخوره میتونی شیر شبش رو قطع کنی

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

شیر حودت یا شیر خشک؟؟؟  چرا بچه رو عصبی میکنین اگر شیر خشکشیه بهش بده یا تو پستونک چیزای دیگه مقوی بریز بده بخوره یا من خیلیییی مهربونم یا شما چیز

من تا هفت سالگی پسرم شیر موز و انواع چیا تو پستونک دادم اخر بار خودش گفت بزرگ شدم نمیخوام که تازه گریه کردم که وای چقدر بزرگ شدی

گناه داره به بچه فشار نیار بذار خودش پس بزنه به حرف اطرافیان هم گوش نده

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم
2738
کسی نیس؟ داره بیدار میشه🥺

اخ گناه چطور دلت میشه 😕😕😕

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم
بذار دو سالگی از شیر بگیرش الان زوده

ای خدا🥺 بیدار شد گریه کرد تسلیمش شدم

من دکترم دعوام کرد چرا یک سال رو رد کرده و بچه رو از شیر نگرفتم. من راحت از شیر گرفتمش چیزای رو در ...

بیشتر شیر میخوره تا غذا، بخاطر همین خیلی باهاش اذیتم

صبر کن دو سالش بشه.چرا زود میگیری از شیر

میخواستم اوایل اسفند بگیرم، دیشب که تا صبح نخورد گفتم حالا بگیرم، خیلی اذیتم باهاش، شب تا صبح، صبح تا شب دهنشه، خستم کرده

بیشتر شیر میخوره تا غذا، بخاطر همین خیلی باهاش اذیتم

برای رشدش، دندوناش فرم فکش ، تکلمش و خیلی چیزای دیگه شیر بعد ۱ سالگی م۱ر هستش اگه تهرانی بهت دکتر معرفی کنم تا بیشتر راهنمایت کنه.

به غذا بندازش بچه نمی فهمه تو باید تلاش کنی 

2706