2737
2734

آخه این کارا چیه🖤

وقتی با رژیم و ورزش میشه لاغر شد من خودم۲۵/۵۰۰لاغر شدم ۱۰کیلو دیگه هم لاغر کنم دیگه تمومه ،مگه برا هر چیزی آدم می‌ره زیر تیغ جراحی

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     
به نظرم هیچی ارزش نداره ،،وقتی داری زندگیتو میکنی چرا آخه اینکار و انجام بدی همه چی بهم بریزه ؟؟ اما ...

کدوم شبکه،اسمش چیه

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه این کارا چیه🖤 وقتی با رژیم و ورزش میشه لاغر شد من خودم۲۵/۵۰۰لاغر شدم ۱۰کیلو دیگه هم لاغر کنم د ...

دکتر بهش گفت با یکسال ورزش بدنت سفت و عالی میشه

پاشو کرد تو ی کفش ک باید عمل کنم

2731
کدوم شبکه،اسمش چیه

شبکه مستند ،،اسمش ضد هست جمعه ها ساعت ده پخش میشه ،،فصل اولش و دیدم واقعا لذت بردم در مورد همین جراحی زیبایی یا تبلیغاتی که واسه شوینده ها هست خیلی خیلی جالبه حتما ببین 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
شبکه مستند ،،اسمش ضد هست جمعه ها ساعت ده پخش میشه ،،فصل اولش و دیدم واقعا لذت بردم در مورد همین جراح ...

حتما عزیزم ممنونم

2740
آخه این کارا چیه🖤 وقتی با رژیم و ورزش میشه لاغر شد من خودم۲۵/۵۰۰لاغر شدم ۱۰کیلو دیگه هم لاغر کنم د ...

منم ۲۳ کیلو کم‌کردم 

منتها ول کردم دوباره برگشت

کاش بتونم دوباره کم‌کنم😑😑😑

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
منم ۲۳ کیلو کم‌کردم  منتها ول کردم دوباره برگشت کاش بتونم دوباره کم‌کنم😑😑😑

حتما میتونی  عزیزم ، تو نی نی سایت یکی از دوستان تاپیک زده گزارش روزانه میدیم کلی هم روحیه میگیریم،میخای بیای عزیزم؟

حتما میتونی  عزیزم ، تو نی نی سایت یکی از دوستان تاپیک زده گزارش روزانه میدیم کلی هم روحیه میگی ...

باشه عزیزم‌ اگه زحمتی نیس میشه تگم کنی؟؟

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
باشه عزیزم‌ اگه زحمتی نیس میشه تگم کنی؟؟

حتماً عزیزم 

حتماً عزیزم 

❤️❤️

2706