2752
2734

آخه این کارا چیه🖤

وقتی با رژیم و ورزش میشه لاغر شد من خودم۲۵/۵۰۰لاغر شدم ۱۰کیلو دیگه هم لاغر کنم دیگه تمومه ،مگه برا هر چیزی آدم می‌ره زیر تیغ جراحی

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     
به نظرم هیچی ارزش نداره ،،وقتی داری زندگیتو میکنی چرا آخه اینکار و انجام بدی همه چی بهم بریزه ؟؟ اما ...

کدوم شبکه،اسمش چیه

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آخه این کارا چیه🖤 وقتی با رژیم و ورزش میشه لاغر شد من خودم۲۵/۵۰۰لاغر شدم ۱۰کیلو دیگه هم لاغر کنم د ...

دکتر بهش گفت با یکسال ورزش بدنت سفت و عالی میشه

پاشو کرد تو ی کفش ک باید عمل کنم

کدوم شبکه،اسمش چیه

شبکه مستند ،،اسمش ضد هست جمعه ها ساعت ده پخش میشه ،،فصل اولش و دیدم واقعا لذت بردم در مورد همین جراحی زیبایی یا تبلیغاتی که واسه شوینده ها هست خیلی خیلی جالبه حتما ببین 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
شبکه مستند ،،اسمش ضد هست جمعه ها ساعت ده پخش میشه ،،فصل اولش و دیدم واقعا لذت بردم در مورد همین جراح ...

حتما عزیزم ممنونم

آخه این کارا چیه🖤 وقتی با رژیم و ورزش میشه لاغر شد من خودم۲۵/۵۰۰لاغر شدم ۱۰کیلو دیگه هم لاغر کنم د ...

منم ۲۳ کیلو کم‌کردم 

منتها ول کردم دوباره برگشت

کاش بتونم دوباره کم‌کنم😑😑😑

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
منم ۲۳ کیلو کم‌کردم  منتها ول کردم دوباره برگشت کاش بتونم دوباره کم‌کنم😑😑😑

حتما میتونی  عزیزم ، تو نی نی سایت یکی از دوستان تاپیک زده گزارش روزانه میدیم کلی هم روحیه میگیریم،میخای بیای عزیزم؟

حتما میتونی  عزیزم ، تو نی نی سایت یکی از دوستان تاپیک زده گزارش روزانه میدیم کلی هم روحیه میگی ...

باشه عزیزم‌ اگه زحمتی نیس میشه تگم کنی؟؟

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
باشه عزیزم‌ اگه زحمتی نیس میشه تگم کنی؟؟

حتماً عزیزم 

حتماً عزیزم 

❤️❤️

2706