2733
2734

وایی چقد دردناک🖤خداصبرتون بده روحش شاد باشه

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وای پس میگن فوت نمیکنن ک حتما جای نامعتبر رفته

چرا خیلی ریسک

میفرستنت پزشکی قانونی ک تعهد بدی اگ فوت کردی پای خودته 

سلام عزیزم اگر نظراتت بامن متفاوته اگر مخالف حرف و ایده و عقیده  من هستی اگر احساس فرهیختگی داری و پیام منو بی فرهنگی میدونی خواهش میکمم ریپلای نکن و نظر عقده و سطح فرهنگ تو برای خودت حفظ کن و نگهدار بدون باهمون کلمه اول ک حس کنم میخای ابراز عقیده کنی من دیگ بقیه شو نمیخونم و جوابی هم نمیدم همونطور ک من بارها مخالف عقیده ای بودم ولی خوندم و گذشتم

میدونستین عمل پیکر تراشی ۱۰سال از عمر ادمو کم میکنه

زنده از عمل بیای بیرون ۱۰سال ازعمرتو باید بدی بره

سلام عزیزم اگر نظراتت بامن متفاوته اگر مخالف حرف و ایده و عقیده  من هستی اگر احساس فرهیختگی داری و پیام منو بی فرهنگی میدونی خواهش میکمم ریپلای نکن و نظر عقده و سطح فرهنگ تو برای خودت حفظ کن و نگهدار بدون باهمون کلمه اول ک حس کنم میخای ابراز عقیده کنی من دیگ بقیه شو نمیخونم و جوابی هم نمیدم همونطور ک من بارها مخالف عقیده ای بودم ولی خوندم و گذشتم
از آشناهای ما هم بعد عمل پیکرتراشی عفونت وارد خون شد و رفت کما و فوت کرد ، شوهرش بعد چند ماه ازدواج ...

نه واقعا فکر میکنید شوهرا میان زل میزنن به قاب عکس مرحوم

معلومه ک زن میگیرن

واقعا چه ارزشی داره این عملا در مقابل جون ادم

روش شاد عزیزم واقعا ناراحت شدم 

اخه خوشگلی ب چ قیمتی ؟؟ 

برا خوشتیپ بودن باید کلی ورزش کرد کلی رژیم گرف 

گرچه خودمم پشتکارشو ندارم ولی ی شبه معلوم باید درصد عمچین اتفاقاتی در نظر گرف 

خدا لعنت کنه مجازی و بلاگرای بیشرفی ک این چیزا رو باب کردن

از آشناهای ما هم بعد عمل پیکرتراشی عفونت وارد خون شد و رفت کما و فوت کرد ، شوهرش بعد چند ماه ازدواج ...

مردا خیلی بی وفا هستن . وگرنه تو فامیل ما پیر مرد ۷۰ ساله هم یه ماه بعد فوت زنش دوباره ازدواج کرد 

دوست خواهرم ۳ ماه پیش انجام داد الا حالش خوبه 

دوست منم همه فامیلاش کردن 

زنده ولی خیلی داستان دارن

ازعمر ک کم میشه هیچی

بدن کلا تحلیل میره نیم ساعت سر پا باشی جون ادم در میاد

صاف نمیتونی بشینی ک ی وقت باسن اب نشه و...

اصلا نمی ارزه

2706