2737
2734
عنوان

شوهرم خیانت کرده ینی؟؟

435 بازدید | 46 پست

تا الان کلی عذابم داده چندباری متوجه جنبیدن سر و گوشش شدم..بیکار بوده از وقتی ازدواج کردیم..اعتیادم داشت ولی من همجوره پشتش وایسادم..دوسش داشتم،شاید هنوزم دارم.

چند ماهی میشه ترک کرده،خودش قبول داره ک تو زندگیش عذاب زیاد کشیدم،بی پولی،بی مهری از سمت خودش و خیلی چیزای دیگ..دیروز ظهر گفت با دوستام میرم باغ یکیشون دو ساعته میام،میخاییم مشروب بخوریم...دوستان انقد کارای گند داره ک نمیتونم ب همشون گیر بدم بخاطر همینم کاری ب مشروب خوردنش ندارم...

خلاصه ساعت ۳ رفت و ساعت ۱۱/۳۰ شب اومد خونه،اول نمیخواستم درو باز کنم ولی انقد درو کوبید مجبور شدم باز کنم..خیلی شاکی ام بود 😏میگ ب تو چ ک من کجام..

منم زنگ زدم ب دوستش گفتم کجا بودید میگ باغ مهمونی بودیم تا ۱۱..

بعد دوستاش کی ان..چهار تا مجرد هیز ...کلی براش از اینستا چرت و پرت میفرستن و معلومه همشون یه گه‌.ی میخورن..

بهش شک دارم چون گفتم ک سر و گوشش زیاد جنبیده ..بهش گفتم بلند شو بریم آزمایش بده تا مطمئن شم غلطای اضافه نکردی میگ عمرا بیام😏..من مطمئنم تو جمعشون دخترم بوده..دیشب انقد دعوا کردیم بچم بیچاره فقط سه ساعت گریه کرده ..کلا ۳ سالشه...اصلا شرایط طلاق رو ندارم دوستان..مشکل زیاد داشته ک حتی یدونشم نمیشد تحمل کرد ولی من موندم.

بهم میگ گمشو خونه بابات🙂چه کنم

هیچی وقتی شرایط طلاق نداری ولش کن. چه گیری دادی که از یه آدم ذات خراب مرد درست بار بیاری؟ ولش کن واسه خودت زندگی کن

احترام شما دست خودتونه پس اگر احترام می‌خواید، انسان محترمی باشید. سوال شخصی نپرسید. من حقیقت رو می‌گم و از اون‌جایی که حقیقت خیلی تلخه و ممکنه ناراحت بشید، ترجیح می‌دم ناراحت بشید ولی حقیقت رو بگم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم چی بگم 

تنها حرفم اینه حیف بچته تو این شرایط. بزرگ شه بهتره بخاطر بچت گاهی سکوت کنی حتی وقتی میدونی مقصره

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
چطور..میترسم مریضمون کنه،اگ ایدز بگیریم چی😏

شما چه بترسی چه دعوا راه بندازی چه سکوت کنی درنهایت کار خودشو می‌کنه. بچه‌تون که نباید پای انتخاب غلط شما وایسه و زجر بکشه. وطیفه‌ی شما آرامش دادن به اون بچه هست وقتی که اوردینش رو این دنیا. ایشون آدم نمی‌شن؟ ولش کنید مثل اینمه ادمی که با هم زندگی می‌کنن ولی کاری به هم ندارن. صدبار تا حالا دعوا راه انداختید و شوهر شما درست نشده و نخواهد شد پس یه راه دیگه رو انتخاب کنید واسه اون طفل معصوم 

احترام شما دست خودتونه پس اگر احترام می‌خواید، انسان محترمی باشید. سوال شخصی نپرسید. من حقیقت رو می‌گم و از اون‌جایی که حقیقت خیلی تلخه و ممکنه ناراحت بشید، ترجیح می‌دم ناراحت بشید ولی حقیقت رو بگم.
2740
خدانکنه..لطفا برام دعا کن...کلی قرص خوردم صب ولی هیچیم نشد😭

عزیزم درکت میکنم ولی نکن این کارو بچت گناه داره

کاربری برای دو نفره🥰 اگر کامنتام دور از ادب بود و کسی رو ناراحت کرد ممنون میشم بگید بهم. اگر دوست دارید بگید براتون دعا میخونم💙

اگر شرایط طلاق رو نداری پس باید قیدش رو بزنز هر کاری میخاد بکنه بکنه اصلا بهش توجه نکنی توام زندگی خودتو کنی حرصو جوش نخوری دعوا راه نندازی انگار برادرته برات مهم نباشه تا حداقل توی خونه ارامش در جریان باشه بچت اسیب نبینه...

یام اگ میگه برو خونه بابات کهریتو بزار اجرا طلاق بگیر 

چون با دعوا و قهر تغییرش نمیدی اگه تغییر میکرد مطمعن باش تا الان توبه کرده بود

عزیزم چی بگم  تنها حرفم اینه حیف بچته تو این شرایط. بزرگ شه بهتره بخاطر بچت گاهی سکوت کنی حتی ...

بخدا خیلی وقتا سکوت میکنم...اخه مشکلمون فقط اینا نیست ولی دیگ یوقتایی نمیشه ساکت موند

بخدا خیلی وقتا سکوت میکنم...اخه مشکلمون فقط اینا نیست ولی دیگ یوقتایی نمیشه ساکت موند

بچت گناه داره بمیرم براش 

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
شما چه بترسی چه دعوا راه بندازی چه سکوت کنی درنهایت کار خودشو می‌کنه. بچه‌تون که نباید پای انتخاب غل ...

میدونی دوسش دارم..ولی انگار مجبورم همینکاری ک شما میگی و انجام بدم...از حالم هیشکی خبر نداره...تا خرخره پر دردم

2706