2733
2771
عنوان

خاطره ترسناک ترین روز عمر من 🥲

9140 بازدید | 140 پست

قبل ازدواج پسر همسایمون خیلی منو دوست داشت 

حقیقتا اولش من هیچ علاقه ای بهش نداشتم 

اما وقتی دیدم اون چقدر منو دوست داره و حاضره هرکاری برام انجام بده رفته رفته منم بهش علاقه مند شدم 

طوری بود که چشام جز اون کسی رو نمی‌دید

با مامانش اومدن خونمون و مادرش با مادرم حرف زد

قرار شد شب همون روز مامانم قضیه‌ رو به بابام بگه 

وقتی بهش گفت بابام طوری مخالف کرد که منو مامانم تعجب کردیم 

یعنی گفت منو حاضره بکشه اما نده به اون 

از قیافش بخام بگم ی پسر معمولی و کوتاه 

یعنی قدش هم قد خودم بود ۱۶۰

اما خانوادش به ما نمیخوردن 

از هیچ لحاظ بخاطر همون پدرم گفت وقتی مادرم قضیه رو به مادرش گفت مامانش گفت اشکالی ندارع 

بزار دخترت و پسرم باهم درارتباط باشن منتها تو به شوهرت چیزی نگو چون اینا همو دوست دارن 

اما مانانم گفت من نمیتونم دروغ بکم به همسرم و این ی جور خیانت محسوب میشه ...

بقیه اش

منم خوشی دارم و خوشبختم ولی خوشی هام اینجا نمیگم و به شمام پیشنهاد میکنم خوشی هاتون نگید ♥️🕯️ لطفا شعور داشته باشید مردم قضاوت بی‌جا نکنید تا وقتی کسی ازتون توی سایت کمک میخواد به جزییات یا حاشیه نرید . کسی که نظرش با شما فرق داره دشمن شما نیست. وقتی کسی از خوشی هاش میزاره لطفا بهش ثابت نکنید که تو بدبختی .  واقعا به کجا میرسید مردم الکی تحقیر کنید نی نی سایت جای خالی کردن عقده هاتون نیست محیط سمی نکنید  بین منو شوهرم ۱۵ سال اختلاف سنه و عاشق همیم میدونم روی این موضوع حساسید گذاشتم که بیشتر حساس بشید 😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لایک

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️

به پسره زنگ زدم و گفتم شرمنده من هیچوقت نمیتونم به پدرم دروغ بگم و باهات درارتباط باشم

پشت گوشی چقدر گریه کردیم و اون منو تهدید کرد و گفت خودمو میکشم 

چقدر التماس کردم که نه تروخدا نکو این حرفو 

خعب

ی‍‌ه #وق‍ت‍‌ای‍‌ی ای‍‌ن‍‌ق‍‌در #خ‍‌واب‍‌م م‍‌ی‍‌اد #ک‍‌ه از ل‍‌ح‍‌اظ‍‌ #روح‍‌ی‍‌ اح‍‌ت‍‌ی‍‌اج #پ‍‌ی‍‌دا م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌م ، #ع‍‌زرائی‍‌ل ب‍‌رام #ل‍‌ال‍‌ای‍‌ی ب‍‌خ‍‌ون‍‌ه:)

چند روز گذشت ی روز دیدم مامانش با ماشین اومده در مدرسم و گفت بیا من میرسونمت به زور منو سوار کرد و مدام از پسرش تعریف میکرد 

یکم جلوتر دیدم پسره رو سوار کرد من جلو نشسته بودم اون عقب 

خلاصه نزدیک بود قلبم بیاد تو دهنم خیلی ترسیدم 

دیدم ی سیگار دستشه و داره با بغض بهم نگاه میکنع 

فقط پیشنهاد مادرش!  در ارتباط باشید که بیشتر وابسته میشید  بعد نتونید ازدواج کنید اسی ...

انقد درک نداشت که حتی به پسر خودشم آسیب میرسید

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
به پسره زنگ زدم و گفتم شرمنده من هیچوقت نمیتونم به پدرم دروغ بگم و باهات درارتباط باشم پشت گوشی چقد ...

آفرین به تودخترعاقل وفهمیده ..پدرومادرهمیشه صلاح بچه هاشون رومی خوان امیدوارم عاقبتت بخیرباشه

خب

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤
2706