2733
2734
عنوان

چیکار کنم بچم بی افته

222 بازدید | 14 پست

سلام دوستان تو رو خدا قضاوت نکنید 

من  بچم ۱۰ ماهشه و دوباره باردارم درصورتی ک دکتر بهم گفته بود   ب خاطر شرایط جسمانیم    تا مدت ها نمیتونم باردار بشم الان واقعا برام سخته دیروز بی بی چک  زدم مثبت شد  چی بخورم بی افته   واقعاسخته و همسرمم  کمکم نمیکنه و خیلی بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

خوبه خودت میگی بچممممم 

اونم بچه ته 

حق کشتنشو نداری 

حتما مصلحت خدا این بوده 

بزار به دنیا بیاد 

بعد از دو سه سال میبینی که چقدر خوب شد برات 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
والا من باردارم از ترسم هرچی میخوام بخورم مسزنم تو اینترنت خب اینای ک میگن باردارا نخورن میفته بچشو ...

ربطی ب اینا نداره خدا نخواد برگم از درخت نمیوفته

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت

من نظر خودمو میگم‌ فامیلون جنینش رو سقط کرد ( همون اوایل بود با زعفرون و گیاهی ووو و تا اینکه دکتر فامیلش یه قرص داد سقط شد داداشش میگفت خواهر نکن بزار به دنیا بیاد خودتو داری از بین میبری ۷ ماه بعد همین برادرش تو تصادف کشته شد ( تنها برادرش ، نخبه ، مومن ، خوشگل و خوش سیرت ، زنش همه چیرو برد خونه ای که مامانش میشینه به اسم داداشه بود قرار بود نصفشو بکنه به اسم مادر نصفشو به اسم بچش زنش اونم برد + باقی اموالی که مال داداشه بوده پسر ۵ سالشم برد یه شهر دیگه تا اینا نتونن ببیننش ) 

اینم بگما جنین سید اولاد پیغمبر بود . 

کاربر دیگه ای بوده میگفت یه پسر ۳۰ ساله داشتم حامله شدم نمیخواستم و انداختمش ، یک هفته بعد پسرش تو خواب مرده بوده 

فامیل مام یه دختر یه پسر داشت باردار میشد سقط میکرد ۳ تا اینا سقط کرد " بدن ضعیف بوده " بعد کرونا میاد میگیره و فوت میکنه بعد دخترش واسه باباش یه دختر سن بالا میگیره که باردار نشه از قضا گ الآن دومی ۲ قلو " ۲ تا پسر بارداره " 

والا من باردارم از ترسم هرچی میخوام بخورم مسزنم تو اینترنت خب اینای ک میگن باردارا نخورن میفته بچشو ...

آخه جنین میوه نیست که بیفته ، خدا در قرآن گفته ما جنین را در قرارگاهی محکم قرار دادیم ( ما بچه های زیادی بودیم مامانم میبینه پریود نمیشه رفت دکتر پریود بشه ، دکتر گفت یه آمپول بهت میزنم پریود بشی حامله که نیستی مامانم گفت نه ، تو نگو حامله بود ماه اول اینا " اون موقع هم اعصاب مغزی تشکیل میشه ، به خاطر همینه که میگن ۳ ماه اول خوراکی های شیرینِ طبیعی بخورید چون مغز بچه داره تشکیل میشه و غذای مغز هم که شیرینی جاته " آخری رو نمیخواست آمپولو میزنه بعدش بچه سقط نمیشه مامانم کمرش به درد میوفته چند سال " اون کمر دردها الآن تبدیل به دیسک شده دکترها جوابش کردن گفتن وضع مهره هات خوب نیست همین جوری زندگی کن ، عمل کنیم باید بشینی رو ویلچر " 

حالا بشنوید از سرنوشت خواهرم ( از وقتی که راه رفت و حرف زد اذیتاش شروع شد تا به الآن ( ۳۲ سالشه ) اون‌موقع ها به مامانم میگفت بریم بشینیم تو کوچه تو حیاط نه تو کوچه ( نگو دلش تو خونه میگرفت ) ، وقتی وسایلش خراب میشد کلی گریه میکرد ( میگفتن بابا بهترشو میخرم میگفت نه همونو درست کنید ) برای لباس ، مامانمو همه جا میبرد سخت پسند بود ولی با این حال همیشه شاگرد ممتاز بود نکته سنج ، بی گذشت ، مقرراتی ، ماشالا قدسم ۱۸۰ ورزش ۱۰۰ ، 

2706