2733
2734
عنوان

خانم های متاهل لطفا بیایید

11 بازدید | 53 پست
سلام به همگی.شبتون خوش دوستان شما مشکلی ندارید اگه ماهی یا دو ماهی یه بار شوهرتون با دوستاش بره شب نشینی؟ البته دوستاشو میشناسم و اهل دود و دم نیستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
میرن چ گیربدی چ ندی بهتره بیخیال باشی سنگینتری
ب هرچه غیرازخداامیدداشته باشی خداتوراازهمان چیزناامیدخواهدکرد😳😳😳😳وقتی میگویم برایم دعاکن یعنی کم اورده ام یعنی دیگرازدست خودم برای خودم کاری برنمیاید😞😞😞😞خدایامنتظرمعجزه ام یادت نره فقط تورودارم😢😢😢😢😢😢😢😢😢
البته اینم بگم شوهرم تو شهر ما غریبه یعنی بعد ازدواج اومد شهر ما (چون من رو انتقالی نمیدادن.مامانم اولین شرطش این بود که داماد بیاد) به واسطه پسرعموهام که پسرهای خوبی هستن با این دوستاش آشنا شده و کاملا مورد تایید پدر و برادرم هستن دوستاش
2706