2733
2739
عنوان

حالم خرابه تروخدا بیاید

320 بازدید | 37 پست

سلام من چن وقت پیش فهمیدم زگیل دارم و درمان کردم و اونا رو سوزوند گیر دادم ب شوهرم ک حتما بایدبری دکتر و معاینه بشی چون من دکتر بفهم گفت لیزر احتمالش خیلی کم فقط از رابطه منتقل میشه اونم قبول کرد و دکتر رفت دکتر بهش گفت اصلا نداری و هیچ علائمی نداری و اگه داشتی حتما ی علامتی بود

شوهرم اومده ب من میگ پس از کجا گرفتی من ک پاکم و ندارم بایدبهم ثابت کنی از کجا گرفتی😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ازمایش خون داد؟ زگیل بدون علامت هم داریم فقط با ازمایش معلوم میشه من شنیدم درصد کمی هم از طریق امیل ...

ن ازمایش نداد فقط معاینه

ازمایشش چطور ب چ صورت برا اقایون ازمایش وجود داره؟ 

لیزر ک میری مگا سر دستگاه سلفون نمیکشه

اصلا دستواه اینفدر دااغه ک هیچی زنده نمیمونه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
دوره نهفتگی داره یعنی تو بدنش هست اما زخم ندا ه

خب باید از کجا مشخص بشع ک داره 

اخه من از خودم مطمئنم ک رابطه ای نداشتم و فقط لیزر رفتم اونم سری جداگانه داشت و تنها رابطه ام با خودش بوده

2740
خب باید از کجا مشخص بشع ک داره  اخه من از خودم مطمئنم ک رابطه ای نداشتم و فقط لیزر رفتم اونم س ...

باید ازمایش بده اون موقع متوجه میشه بدتر بگو ی ازمایش بنویسه برین بدین

لیزر ک میری مگا سر دستگاه سلفون نمیکشه اصلا دستواه اینفدر دااغه ک هیچی زنده نمیمونه

سلفون ک ن ولی زیرانداز زیرپا رو هربار عوض میکنه 

وبرای هر ادمی سری مخصوص ب خودش رو داره اونجور نیست ک همه با ی سری انجام بشه

ن ازمایش نداد فقط معاینه ازمایشش چطور ب چ صورت برا اقایون ازمایش وجود داره؟ 

خب عزیزم شما بهش مشکوک شدی فرستادیش دکتر اگه می‌داشت مطمئنا باهاش یه بحثی داشتی و ته قضیه رو در میاوردی حالا که اون حرف خودتو بهت گفته ناراحت شدی؟براش سواله همینجور که برای خودت سواله.

۱۰۰درصد ایشونم داره یعنی شماداشته باشی ردخورنداره ک اونم داره منتهاچون ایمنی آقایون بالاتره بدون علا ...

اخه دکتر عوضی بهش گفته ک ن نداری و فقط هم از رابطه واگیر داره وهمسرتون بایدمشخص شه از کجا گرفته😭😭

2706