2752
2734
عنوان

حالم خرابه تروخدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 37 پست
خب عزیزم شما بهش مشکوک شدی فرستادیش دکتر اگه می‌داشت مطمئنا باهاش یه بحثی داشتی و ته قضیه رو در میاو ...

خب من باهاش شوخی میکردم میگفتم شیطونی کردی از قبل میدونم مدتی ک من هستم کاری نکردی از وقتی زن وشوهرشدیم 

شوهرم ب من اعتمادکامل داشت همیشه هم میگفت حقم نبود اینجور بگ

بیاد بگ ثابت کن ک از لیزر گرفتی

اخه چطور باید ثابت کرد😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کسایی که زکیل دارن انتی بادی اچ پی ویشون مثبت در میاد فکر کنم

مطمئنید 

بگم باید بری ازمایش چراپس دکترش براش چیزی ننوشته

میترسم بره ازمایش و نداشته باشه

بعد من چ خاکی بریزم تو سرم وقتی از خودم مطمئنم ک حتی ب جز همسرم حتی دست شخص دیگه ای بهم نخورده

بیین الان رفتم سرچ کردم فکر کنم اشتباه گفتم با یه چیز دیگه اشتباه گرفتم 

برای اقایون نوشته وقتی ضایعاتی نداشته باشن از طریق ازمایش ترشحات و منی ازمایش میکنن اما چیزی در مورد ازمایش خون ننوشته.

الهی به امید خودت...  
شما درمان شدید شوهرتون ازمایش داد؟ 

یه دوزواکسن روزدم وقراره برم دونه رولیزر کنم و یه سری داروبهم داد و یه سری کاراک گفت مراعات کنم ن شوهرم گفت نیازنیس آز بده چون توداری اونم ۱۰۰داره منتهاگفت واسه خودت چون خانمی بیشترخطرداره 

خب من باهاش شوخی میکردم میگفتم شیطونی کردی از قبل میدونم مدتی ک من هستم کاری نکردی از وقتی زن وشوهرش ...

شک نداره براش سواله.اگه شکی ام ایجاد شده براش به خاطر حرف خودت بوده خودت بهش گفتی فقط و فقط از طریق تماس جنسیه.خوب اونم میگه من که ندارم پس این ازکجا گرفته.هیچ وقت همه چیزو کف دست مردا نباید گذاشت زگیل از طریق توالت فرنگی لباس زیر تیغ لیزر هم میتونه منتقل بشه اما درصدش خییییلی کمه.ولی صفر نیست.شاید از همون لیزر گرفته باشی.بتظرم بگو یه ازمایش بده شاید نهفته باشه تو بدنش .خیلی دارن ولی نهفته اس و بدون علامت

اصلا مطمئنی از خودتم زگیل بود؟؟

یه چیزایی هست ورودی واژن بعضی خانوما دارن اسمش پاپیلوما وستیبولار هست خیلی شبیه زگیل هست

یه سری ضابعاتی هم هست خیلی شبیه زگیل تناسلیه اسمش اسکین تگ هست خودمم رو کشاله رانم یکی داشتم سکته کردم رفتم دکتر معاینه کرد گفت نه اینا هر جایی از بدن ممکنه به وجود بیان و مسری نیستن

الهی به امید خودت...  
شک نداره براش سواله.اگه شکی ام ایجاد شده براش به خاطر حرف خودت بوده خودت بهش گفتی فقط و فقط از طریق ...

خب اگ ازماشی وجود داشته باشه میگم ازمایش بدع

اما من چطور ثابت کنم ک از لیزر

اخه برگشته گفته وقتی من ندارم پس حالا تو ثابت کن ک چطور بهت منتقل شده گفتم اخه نشون نمیده ک گفت ب هرحالباید ثابت کنی

اصلا مطمئنی از خودتم زگیل بود؟؟ یه چیزایی هست ورودی واژن بعضی خانوما دارن اسمش پاپیلوما وستیبولار ه ...

خب دوتا دکتر رفتم و گفتن زگیل و اونارو سوزوندن

کلی هم دارو بهم دادن و ی واکسن هم زدم

اصلا مطمئنی از خودتم زگیل بود؟؟ یه چیزایی هست ورودی واژن بعضی خانوما دارن اسمش پاپیلوما وستیبولار ه ...

بعد یکی هم داخل لابیا بود گفت ن اون زگیل نیست و چین خود واژن هست

اما بقیه زگیل

خب اگ ازماشی وجود داشته باشه میگم ازمایش بدع اما من چطور ثابت کنم ک از لیزر اخه برگشته گفته وقتی م ...

بگو من خدا نیستم که چیزیو ثابت کنم بگو اگه به خودم شک داشتم ازت قائم میکردم بهت اصلا نمیگفتم همچین چیزی هست.حالا فعلا اون ازمایشو بده خودتم آزمایش مخصوصشو بده ببین اصلا واقعا زگیل یانه.غصه نخور

بگو من خدا نیستم که چیزیو ثابت کنم بگو اگه به خودم شک داشتم ازت قائم میکردم بهت اصلا نمیگفتم همچین چ ...

اخه همین اگ من ی کاره بودم ک قائم میکردم

شما میدونید ازمایش هست ک بگم باید ازمایش بدی؟ 

اخه من دوران عقدم و بخاطر هایمن دکتر بهم گفت نمیتونی ازمایش پاپ اسمیر بدی

2706