2737
2739
عنوان

حالم خیلی بده 😭😭😭😭

2894 بازدید | 107 پست

نمیدونم کسی اینجا منو میشناسه یا نه 

سه ساله فهمیدم یکی تو زندگیه شوهرمه ولی اصلا نمیتونستم بفهمم کیه یا بعش ثابت کنم که هست 

امشب فهمیدم زنشه زن عقدی😭😭😭😭😭

همین چند دقیقه پیش از یه راهی که یکی اینجا بهم گفت فهمیدم دارم مثل بید میلرزم بچه هام خوابن تنهام میخوام گریه کنم ولی اشکام خشک شده کاش بمیرم

حالا چیکار کنم خودش سر کاره زنگ بزنم بیاد بچه ها رو بدم بهش برم؟ من حتی یه دقیقه ام نمیتونم ازشون جداشم😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خدایا بذار همیشه حست کنم❤🤲

ازکجافهمیدی زن عقدیش هست

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

شرایط تو درک میکنم عزیزدلم.حالتو میفهمم ولی صبوری کن عجله نکن اجازه بده یه مدت بگذره در آرامش تصمیم بگیری نه باعجله...میفهممت می‌دونم چقدر می‌تونه برات سخت و سنگین باشه ولی ازت می‌خوام عجله نکنی ...صبرداشته باش و در آرامش تصمیم بگیر

عزیزم منم عین خودتم شوهرم اول صیغه کرد فکرکردم دروغ میگه من مراسم فوت پدرم بودم عقدش کردالان نزدیک یکسال درگیردادگاه طلاقم😔

خدایا دلم. خیلی گرفته معجره کن 🥺🥺🥺🙏
2706