2752
2734
عنوان

دورهمی دوستانه

| مشاهده متن کامل بحث + 24085 بازدید | 5653 پست

@sayehe_mah    

سلام عزیزدلم وقتت بخیر💞 گزارش دیروزن

کالری مجاز ۱۴۰۰

کالری مصرفی ۱۴۰۶

آب ۷ لیوان

ورزش یک ساعت پیاده روی

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@sayehe_mah     سلام عزیزدلم وقتت بخیر💞 گزارش دیروزن کالری مجاز ۱۴۰۰ کالری مصرفی ۱۴۰۶ ...

سلام پریا جان چطوری عزیزم

کالری بندیت خوب بوده فقط یه کوچولو مصرف نون و برنجت بالا بوده و اینکه ناسالم خوری هم داشتی

ورزشت عالی بوده همینطور مصرف ابت😊👌

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
سلام پریا جان چطوری عزیزم کالری بندیت خوب بوده فقط یه کوچولو مصرف نون و برنجت بالا بوده و اینکه ناس ...

💞💋💋💋💋💋💋💋🤦‍♂️

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕
2731

سلاااام به همگی🙃

گزارش امشب

کالری مجاز ۱۲۷۰

کالری مصرفی ۱۲۵۰

آب ۸ لیوان

ورزش یکساعت پیاده روی + نیم ساعت رقص

🌹🌈 به آیینه نگاه کن .... این مسابقه توست ! 🌈🌹

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛ ۱۶ اردیبهشت ۷۷.۱۵۰ ؛ ۲۳ اردیبهشت ۷۶.۳۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍

سایه جان یه سوال داشتم

اگه ۸ شب برنامه خوردن رو ببندم و فردا ساعت ۱۲ شروع به خوردن کنم ، آیا نوعی فست محسوب میشه یا نه حتما باید کالری هم زیر ۵۰۰ باشه؟

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛ ۱۶ اردیبهشت ۷۷.۱۵۰ ؛ ۲۳ اردیبهشت ۷۶.۳۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍

سلام عزیزان

کالری مجاز ۱۴۰۰

کالری مصرفی ۱۳۰۰

آب ۷ لیوان

ورزش نیم ساعت پیاده روی

سلام شبتون بخیر

سایه جون قرار بود امروز برای اولین بار فست بگیرم اصلا نشد😑💔🥺

🌹صبحانه👈دانه چیا+پنیر+نان شیری یا فطیر(۲۶۲)

🌹میان وعده👈پفیلا(۶۸)

🌹ناهار👈سوپ(۱۸۴)

🌹میان وعده👈از اون نون صبحونه🤦(۱۷۰)

🌹شام👈 سیب زمینی کوفته(۲۰۰)

🌹میان وعده👈ملون+قند(۲۱۲)

🌹ورزش👈۱ساعت پیاده روی+۳۰دقیقه شکم پهلو(۳۳۰)

✅چالش آب

کالری مجاز۱۲۰۰

کالری مصرفی۱۰۹۶

به جبران پرخوری دیروز

@sayehe_mah    

یبار تونستم اینبارم میتونم💪.                                                       پیش به سوی هدف قشنگ😍                                                    عضو تاپیک  لاغری دورهمی دوستانه                                                  وزن اولیه ۶۳(22آذر)                                                                  وزن هدف۵۷😍🥹                                                                      هفته اول👈(۲۶آذر وزن۶۱۵۵۰😍) هفته دوم👈(۳دی وزن۶۱۰۵۰😍) هفته سوم👈(۱۷دی وزن۶۰۵۰۰😍)  هفته چهارم👈(۲۴دی۶۰۱۰۰😍)           هفته پنجم👈(ا بهمن۶۰😍) هفته ششم👈(۸بهمن۵۹۹۰۰😍) هفته هفتم👈(۱۵بهمن۵۸۹۵۰😍).   هفته هشتم👈(۲۲بهمن۵۸۴۵۰😍) 👈هفته یازدهم(۲۰اسفند۵۷۷۵۰😍)  👈هفته دوازدهم (۲۷اسفند۵۶۸۰۰💃)👈 هفته سیزدهم (۱۲ فروردین ۵۷۴۵۰🥲🥹😥) 👈هفته پانزدهم(۲۶فروردین۵۷۱۵۰😍) 👈هفته شانزدهم (۲اردیبهشت۵۷۲۰۰) 👈هفته هفدهم(۱۶اردیبهشت۵۶۹۵۰) 👈 هفته بیستم (۶ خرداد۵۶۶۵۰😍)
سلاااام به همگی🙃 گزارش امشب کالری مجاز ۱۲۷۰ کالری مصرفی ۱۲۵۰ آب ۸ لیوان ورزش یکساعت پیاده روی ...

سلام عزیزم ❤️

خیلی خوب بودی خسته نباشی😊👌

سایه جان یه سوال داشتم اگه ۸ شب برنامه خوردن رو ببندم و فردا ساعت ۱۲ شروع به خوردن کنم ، آیا نوعی ف ...

خب اینجوری فست ۱۶/۸میشه

یعنی ۱۶ ساعت چیزی نمیخوری و ۸ ساعت باقیمانده رو کالری مجازت رو میخوری

سلام عزیزان کالری مجاز ۱۴۰۰ کالری مصرفی ۱۳۰۰ آب ۷ لیوان ورزش نیم ساعت پیاده روی

سلام گلم ❤️

پریا جان اگه جبرانی نداری مجازت تکمیل نشده کاملش کن ،باقی موارد عالی بود خداقوت😘

سلام شبتون بخیر سایه جون قرار بود امروز برای اولین بار فست بگیرم اصلا نشد😑💔🥺 🌹صبحانه👈دانه چیا ...

سلام عزیزم چطوری ❤️

اشکال نداره عزیزم امروز هم ۱۰۰ تا کمتر مصرف کن تا جبران بشه

و اینکه زهرا جان نون فطیرت شیرینه یه کوچولو مراعات کن تو مصرفش

خب اینجوری فست ۱۶/۸میشه یعنی ۱۶ ساعت چیزی نمیخوری و ۸ ساعت باقیمانده رو کالری مجازت رو میخوری

آها یعنی موثر هست بدون کاهش کالری؟

سلام گلم ❤️ پریا جان اگه جبرانی نداری مجازت تکمیل نشده کاملش کن ،باقی موارد عالی بود خداقوت😘

سلام عشقم💞

نه ندارم جبرانش میکنم 💋💋

مرسی💐💐💐

آها یعنی موثر هست بدون کاهش کالری؟

اره،یه سریا اینجوری بهتر میتونن کنترل کنن که ریزه خواری نکنن رو مجاز مصرف کنن