2733
2739
عنوان

دورهمی دوستانه

| مشاهده متن کامل بحث + 22246 بازدید | 5266 پست
سلام سایه جون  وااااااای کلی تلاش کردم بیام وزنمو اعلام کنم نشد فک کردم فقط مال من اینجوری شده ...

به روی ماهت عزیزه دلم❤️اره این چند روز دست همه رو گذاشته بود تو پوست گردو😉

رژیم رو طبق مجاز به صورت کامل رعایت کردی؟ورزش چطور؟

یبوست نداری؟

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
به روی ماهت عزیزه دلم❤️اره این چند روز دست همه رو گذاشته بود تو پوست گردو😉 رژیم رو طبق مجاز به صور ...

بله طبق مجازم رعایت کردم ولی زیاد نشد ورزش کنم 

یکمم یبوست داشتم شاید به خاطر اینم بوده 

امیدوارم این هفته کم کرده باشم 

من می‌خوام پس بهش میرسم 😎💪🏻🤸🏻‍♀️💃🏻❤️                              عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه 😍.                                        کاهش وزن سابق( ۷۵به ۶۷😎)                                      وزن شروع مجدد(20 فروردین):71/450

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سایه جون

من تلاش میکردم بیام ولی نمیشد 🫥

بعدش ناامیدانه پرخوری کردم 🙄😬

ولی جبران میکنم 😘

سایه جون قهوه و چای سبز خیلی تاثیر روی چربی سوزی داره؟

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍
سلام خوشگلا شبتون بخیر😊خوبین؟کجایین؟حسابی از خرابی نی نی سایت فیض بردین یا نه😉

سلام عزیزم ممنونم شماخوبید 

یکم رعایت کردیم یکمم زیرآبی رفتیم خداروشکر درست شد

یبار تونستم اینبارم میتونم💪.                                                       پیش به سوی هدف قشنگ😍                                                    عضو تاپیک  لاغری دورهمی دوستانه                                                  وزن اولیه ۶۳(22آذر)                                                                  وزن هدف۵۷😍🥹                                                                      هفته اول👈(۲۶آذر وزن۶۱۵۵۰😍) هفته دوم👈(۳دی وزن۶۱۰۵۰😍) هفته سوم👈(۱۷دی وزن۶۰۵۰۰😍)  هفته چهارم👈(۲۴دی۶۰۱۰۰😍)           هفته پنجم👈(ا بهمن۶۰😍) هفته ششم👈(۸بهمن۵۹۹۰۰😍) هفته هفتم👈(۱۵بهمن۵۸۹۵۰😍).   هفته هشتم👈(۲۲بهمن۵۸۴۵۰😍) 👈هفته یازدهم(۲۰اسفند۵۷۷۵۰😍)  👈هفته دوازدهم (۲۷اسفند۵۶۸۰۰💃)👈 هفته سیزدهم (۱۲ فروردین ۵۷۴۵۰🥲🥹😥) 👈هفته پانزدهم(۲۶فروردین۵۷۱۵۰😍) 👈هفته شانزدهم (۲اردیبهشت۵۷۲۰۰) 
2731
سلام خوشگلا شبتون بخیر😊خوبین؟کجایین؟حسابی از خرابی نی نی سایت فیض بردین یا نه😉

سلام عزیزم خوبی؟وای فک کردم فقط برا من اینجوری شده خداروشکر درست شد

🤩عضو تایپیک دور همی لاغری 🤩وزن ۸۵ . .قد ۱۶۳ هدف اول ۸۰ ..هدف دوم ۷۵ ..هدف سوم ۷۰ .هدف آخر ۶۳ هفته‌ی اول ۸۳.۷۵۰👈  ۸۲.۸۰۰👈۸۱.۷۵۰ 👈۸۱.۴۰۰ 👈۸۱.۲۰۰ 👈۸۱.۹۰۰👈 ۸۲.۳۵۰ 👈۸۰.۲۵۰👈۸۱.۷۰۰ 👈۸۳.۸۰۰
سلام سایه جون من تلاش میکردم بیام ولی نمیشد 🫥 بعدش ناامیدانه پرخوری کردم 🙄😬 ولی جبران میکنم 😘 ...

سلام گل دختر چطوری؟ ببینیم و تعریف کنیم😉تاثیر که داره  اما خب زیاد هم نباید افراط کرد هر چیزی زیادش عوارض داره

بله طبق مجازم رعایت کردم ولی زیاد نشد ورزش کنم  یکمم یبوست داشتم شاید به خاطر اینم بوده  ...

اره عزیزم کم نشدن وزنت احتمال زیاد کاذبه به خاطر یبوستت

پس درصدد رفعش باش

سلام عزیزم ممنونم شماخوبید  یکم رعایت کردیم یکمم زیرآبی رفتیم خداروشکر درست شد

سلام گلم مرسی خودت خوبی؟بله شما رو که اطلاع دارم باقی فکر کنم حسابی به فنا دادن دور از چشم من😉هی گفتن اخی چه خوبه سایه بهمون دسترسی نداره😂

2738
سلام عزیزم خوبی؟وای فک کردم فقط برا من اینجوری شده خداروشکر درست شد

سلام رهای نازنین چطوری؟مرسی عزیزم منم خوبم

وجدانی دیگه تنبلی رو بیخیال بشید تا بیشتر از این وزنتون بالا نرفته استارتش رو بزنید😉دو روز دیگه نیاین اه و ناله که سایه چرا دوباره وزنمون رفت بالاها😶‍🌫️🥶

سلام رهای نازنین چطوری؟مرسی عزیزم منم خوبم وجدانی دیگه تنبلی رو بیخیال بشید تا بیشتر از این وزنتون ...

سایه جون من رعایت کردم کامل ورزشم داشتم گفتم پایین ک نمیاد وزنم حداقل بالا نره😅🤦‍♀️

🤩عضو تایپیک دور همی لاغری 🤩وزن ۸۵ . .قد ۱۶۳ هدف اول ۸۰ ..هدف دوم ۷۵ ..هدف سوم ۷۰ .هدف آخر ۶۳ هفته‌ی اول ۸۳.۷۵۰👈  ۸۲.۸۰۰👈۸۱.۷۵۰ 👈۸۱.۴۰۰ 👈۸۱.۲۰۰ 👈۸۱.۹۰۰👈 ۸۲.۳۵۰ 👈۸۰.۲۵۰👈۸۱.۷۰۰ 👈۸۳.۸۰۰

@sayehe_mah    

شبت خوش عزیزم 

کالری مجاز ۱۴۰۰ 

کالری مصرفی ۱۳۴۸

صبحانه 👈 نون سنگک +نیمرو+شیر۳۷۵ کالری 

ناهار👈 یتیمچه + کمی نون سنگک ۴۰۲ کالری 

شام 👈 کوکو سبزی +سالاد فصل ۲۷۵ کالری 

میان وعده👈 پرتقال. هندوانه. یه کمی پاستیل 😬

آب 👈۸ لیوان 

ورزش 👈 ۵۰ دیقه بالا تنه +۱۵دیقه چرخونک +۲۰۰تا طناب 

@sayehe_mah     شبت خوش عزیزم  کالری مجاز ۱۴۰۰  کالری مصرفی ۱۳۴۸ صبحانه 👈 ...

سلام عزیزم چطوری؟عالی بودی خسته نباشی

رها جان میخوای اگه وزنت یه مدته ثابته رژیم شوک بگیری؟

سلام گلم مرسی خودت خوبی؟بله شما رو که اطلاع دارم باقی فکر کنم حسابی به فنا دادن دور از چشم من😉هی گف ...

قربونت برم عزیزمی ک منم نمیدونم چرا همش قندم میفته🥹🤕

ولی دیگه گفتم هرچی کم کاری کردم بستمه از شنبه میخام ورزشم مدام انجام بدم

دیروز ورزش کردم بدنم خیلی دردگرفته نتونستم انجام بدم امروز پهلوهام درد میکرد🫠 ازبس چندوقت بیخیال ورزش شده بودم بدنم عادت کرده بود

یبار تونستم اینبارم میتونم💪.                                                       پیش به سوی هدف قشنگ😍                                                    عضو تاپیک  لاغری دورهمی دوستانه                                                  وزن اولیه ۶۳(22آذر)                                                                  وزن هدف۵۷😍🥹                                                                      هفته اول👈(۲۶آذر وزن۶۱۵۵۰😍) هفته دوم👈(۳دی وزن۶۱۰۵۰😍) هفته سوم👈(۱۷دی وزن۶۰۵۰۰😍)  هفته چهارم👈(۲۴دی۶۰۱۰۰😍)           هفته پنجم👈(ا بهمن۶۰😍) هفته ششم👈(۸بهمن۵۹۹۰۰😍) هفته هفتم👈(۱۵بهمن۵۸۹۵۰😍).   هفته هشتم👈(۲۲بهمن۵۸۴۵۰😍) 👈هفته یازدهم(۲۰اسفند۵۷۷۵۰😍)  👈هفته دوازدهم (۲۷اسفند۵۶۸۰۰💃)👈 هفته سیزدهم (۱۲ فروردین ۵۷۴۵۰🥲🥹😥) 👈هفته پانزدهم(۲۶فروردین۵۷۱۵۰😍) 👈هفته شانزدهم (۲اردیبهشت۵۷۲۰۰) 
سلام رهای نازنین چطوری؟مرسی عزیزم منم خوبم وجدانی دیگه تنبلی رو بیخیال بشید تا بیشتر از این وزنتون ...

اره بخدا تنبل شدیم بیاید از شنبه همگیمون رعایت کنیم حسابی

قربونت برم عزیزمی ک منم نمیدونم چرا همش قندم میفته🥹🤕 ولی دیگه گفتم هرچی کم کاری کردم بستمه از شنب ...

اره گلم بدنت گرفته بعد چند وقت چون یه دفعه ورزشت سنگین بوده،انشاا... این بار دیگه به هدفت برسی قشنگم😘