2733
2739
عنوان

تاپیک امام زمان چرا ترکید

22 بازدید | 24 پست

تا کی میخوایم دشمن امام زمان و خدا باشیم تا کی میخوایم بر علیه ذاتمون که انسانیت هست عمل کنیم و قسم آیه بخوریم که ما از انسانیت به دوریم مثل اینکه عادت کردیم نی نی سایت رو باز کنیم و با یه مشت اراجیف که در مورد خیانت زنای شوهردار و بدحجابی و غیبت خانواده همسر هست مواجه بشیم بابا شما که عنوان تاپیک رو میبینی در مورد امام زمان هست اگه مخالفی و ذاتت خرابه چرا میای داخل تاپیک واقعا من موندم نی نی یار بجای اینکه اونایی که تو این تاپیکا مزخرف میگن رو تعلیق کنن تا حساب کار دستشون بیاد چرا تاپیک رو میترکونن واقعا خجالت داره ترکوندن تاپیکی که در مورد امام زمان هست اون دنیا باید همگی پاسخگو باشین

از هر تکراری خسته ام جز داشتن تو💗💗💗❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

@نی_نی_یار_3    

سلام عزیزم.

میشه بفرمایین تاپیک امام زمان چرا ترکیده؟اون که دیگه سیاسی اقتصادی نبود.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
ارائه دادن اما کم کاری از خودمون هستش که نرفتیم دنبالش 

درسته ما به عنوان شیعه کم کار بودیم اما کل جهان شناختی ندارن و وظیفه دیندار نشون دادن اخلاق مهدوی هست چیزی که ما نتونستیم تصویر درستی ازش بسازیم.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
2740
دیدگاه خیلی از دیندارای ما نسبت به امام زمان غلطه و تصویر درستی از ایشون ارائه ندادن متاسفانه.

خب عزیزم دیدگاه هر چی باشه توی اون تاپیک من تا جایی که خونده بودم همگی ارادت قلبیشون رو به آقا ابراز کردن حتی من خودم واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم و تو اون تاپیک یه آرامش خاصی بود ما میتونیم خودمون هم تلاش کنیم و با کمی مطالعه برخی از این دیدگاههای غلطی که ارائه دادن رو اصلاح کنیم وظیفه هر مسلمونی هست که یه قدم برای اماممون برداریم

از هر تکراری خسته ام جز داشتن تو💗💗💗❤❤❤
خب عزیزم دیدگاه هر چی باشه توی اون تاپیک من تا جایی که خونده بودم همگی ارادت قلبیشون رو به آقا ابراز ...

من در مورد اون تاپیک چیزی نمی‌دونم منظورم به صورت کلی هست.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
2706