2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۵ تا حمد میخونم برات ، برام دعا کن

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2731

عزیزم من برات پنج تا میخونم 

گرو کشی نمیخوام بکنم 

اما خیلی محتاجم اسمم مهلا به نیت اینکه آشتی کنم باشوهرم لجبازی نکنه برگرده خونه طلاق نگیریم و دوباره زندگی کنیم کنار هم اونم زود زود چون واقعا از دوریش دارم عذاب میکشم آش هم بزنی خیلی دلشکسته ناامیدم

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
عزیزم من برات پنج تا میخونم  گرو کشی نمیخوام بکنم  اما خیلی محتاجم اسمم مهلا به نیت اینک ...

گرو کشی برا چی شما محبت کردی منم وظیفه جبران محبت کنم الهی هر چی بدلت از محال و غیرمحال همسن فردا برات واقعیت بشه 

گرو کشی برا چی شما محبت کردی منم وظیفه جبران محبت کنم الهی هر چی بدلت از محال و غیرمحال همسن فردا بر ...

مرسی قربون دل مهربونت 

💔

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
۱۰ تا خوندم. میشه دعا کنی    امسال خانوادم راضی شن به ازدواجمون  و در شرایط خوب ب ...

الهی بزودی زود خدا حاجت دلت تو بده یا حضرت زهرا آش ب نام شماست حاجت دلش هر چی هست بده برات صلوات میفرستم قربون محبتت برم