2737
2739

بلاخره جدا شدیم

حس خوبی دارم که بلاخره راحت شدم..ولی حس بدی دارم که بخاطر اشتباه و دخالتای مادرش اسم مطلقه روی من20سالع میمونه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جلوی ضررو از هر جا بگیری منفعته

دیگه زود تصمیم نگیر و با هر نخاله ای وارد رابطه نشو

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2728

🥺حالا کسیو داری ک بهش پناه ببری؟ 

آن سفر کرده که با خود ببرده دل و جانم همه تاب و توانم به گوشش برسانید ز ماه هیچ نمانده آن سفر کرده که رَفتهِ زَده آتش به جهانم  ز او هیچ ندانم به گوشش برسانید، که دیگر نتوانم نتوانم نتوانم، آنقدر از تو نوشتم که دیوانه خطابم کردن، نکند دیر خودت را برسانی که طبیبان جوابم کردند...  
2740

ان شالله بهترین ها برات رقم بخوره

سلام عزیزم اگر نظراتت بامن متفاوته اگر مخالف حرف و ایده و عقیده  من هستی اگر احساس فرهیختگی داری و پیام منو بی فرهنگی میدونی خواهش میکمم ریپلای نکن و نظر عقده و سطح فرهنگ تو برای خودت حفظ کن و نگهدار بدون باهمون کلمه اول ک حس کنم میخای ابراز عقیده کنی من دیگ بقیه شو نمیخونم و جوابی هم نمیدم همونطور ک من بارها مخالف عقیده ای بودم ولی خوندم و گذشتم

سلام خیلی غصه نخورید ان شاءالله  در ازدواج بعدی با کوله باری از تجربه میرید جلو. وقتی ازدواج کنید که دیگه مهم نیست چی بوده چی نبوده 

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.

عزیزم مگه عهد دقیانوسه که اسم مطلقه روت بمونه😅

من وقتی ۲۱ سالم بود جدا شدم الان۲۵ سالمه خیلی خیلی موفق تر از هر زمان دیگه‌ای از زندگیم پیش رفتم خداروشکر! 

انقدر ویژگی های دیگه قطعا داری که کسی وضعیت تاهل تورو متر و معیار قرار نمیده! ازدواج بخشی از مسیر زندگیت بوده نه هویت تو! 

برات ارزو میکنم قدر خودت و جوونیت رو بدونی💕

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم