2733
2734
عنوان

همونیم که شوهرم سالگرد ازدواج کتکم زد!

| مشاهده متن کامل بحث + 2393 بازدید | 75 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم مگه عهد دقیانوسه که اسم مطلقه روت بمونه😅 من وقتی ۲۱ سالم بود جدا شدم الان۲۵ سالمه خیلی خیلی ...

عزیزدلم ممنونم ازت🥺بعد طلاق چیکار کردی؟درستو ادامه دادی یا سرکار رفتی؟مهریه گرفتی؟من کلا ناراحت و دپرسم یکم🙂بخاطر طلاق هااا نه اینکه پشیمون باشم

2738

من بهت افتخار میکنم 🌼

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

سربعا برو پولاتو طلابخر ک کم ارزش نشه ببین صندوق مبتونی تو بانک‌کرایه کنی بذار اونجا

تا وقتی بتونی تو راه مناسب سرمایه گذاریش کنی

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  
اونارو بهم دادن با 300میلیون پول دیگه توافق کردیم الانم تو نوبتیم واسه صیغه طلاق

انشاالله که هرچی خیره برات اتفاق بیفته عزیزم و ازین به بعد بهترینها تو زندگیت برات رقم بخوره و همیشه موفق باشی

خانوادت حمایت میکنن شاغلی ؟ما یه همچین موردی داشتیم ۱۲ سال داره میکشه بچه دار بشی مکافاته خدا خیلی د ...

اره حمایتم میکنن ولی خب خیلی ناراحتن و گرفته ان خیلی آرزوها داشتن واسم

نه میخوام درسمو ادامه بدم دانشگاه برم 

2706