2733
2734
پسر دو ساله ام چند وقت پیش بردم پارک،بعد کل بازی اینا رفت تو‌چمنها بگرده منم نشسته بودم نگاهش میکردم رفت پشت درختچه ها،وااایییی بعد که برگشت ،یه آدم بی شعوری رفته بود لای درختچه ها پی پی کرده بود پسر منم لگد مالش کرده بود کل هیکلش شد پی پی،یغنی تا سر حد مرگ عصبانی شدم نمیدونین چه کشیدم
یه پسر دارم شاه نداره..صورتی داره ماه نداره...
من یه لاشه گربه نسبتا پوسیده دیدم یه بار یه بارم از یه جای خلوت رد میشدم یه مرد بیشعور مریض شلوارشو کشیده بود پایین
هر کسی که امضای منو میخونی... از خدا فقط برات آرامش میخوام :) باور کن هیچی از همین آرامش مهم تر نیست :)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همین تاپیک اخه الان همه میان ازچندشامیگن
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
2740
ماه سوم بارداریم رفته بودیم رستوران.من قبل اینکه ناهار رو بیارن رفتم دستشویی...وای...چه صحنه ای بود..کل فاضلاب توالت که پر از مواد جامد و شبیه کباب کوبیده بود زده بود بیرون...انقدر عق زدم که گفتم الانه که بچه رو بالا بیارم...بعد که برگشتم دیدم روی میز کباب کوبیده اس
پسرم، مرد من،دستان کوچکت تکیه گاه امن من و نگاه شیرینت آرامش بخش لحظات دلواپسیه من است. ممنونم که هستی
منم یه آقایی سوار موتور بود ازم آدرس پرسید کمی ازم فاصله داشت نگو اونجاش رو دستش گرفته هعی تکون میده منم حواسم نبود یهو گفت بوسش نمیکنی. منو میگی فقط میدویدم اون موقع مجرد بودم خدا لعنتش کنه حالم خراب کرد
خدا جونم مرسی که داداش جون و زن داداش جونم بعد 11 سال انتظار دلشون شاد شد😍خدایا قسمت همه منتظرا بشه انشالله.عزیز دل عمه بی صبرانه منتظرم ببینمت😍
دوران دبیرستان نوار بهداشتی کثیف یکی افتاده بود تو راهرو،همه نگا میکردن رد میشدم یا میخندیدند،ناظممون اومد بدون دستکش برداشت انداخت سطل اشغال
کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
سر اون رفتارش به همه بدبین شدم ویروسیه براخودش حالم ازش بهم میخوره افسردگی گرفتم سر این موضوع
افراد سطحی نگر شانس را باور دارند اما افراده قوی وبا اراده رابطه علت ومعلول را باور دارند
2706