2752
2734
عنوان

چندش ترین اتفاقی که تا حالا توی زندگی تون افتاده چیه؟ اول خودم میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 125493 بازدید | 173 پست
انسیه جان ادم بره مهمونیو ج ق بزنه؟محاله...احتمالا جنب شده توخاب
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من سه چهار روزپیش رفتم دنبال کارای مدرکم تو پست پیشخوان بودم ویه آقایی بایدکاراموانجام میداد. ...یه برگه فتوکپی ازمدارک من پیشش بودوداشت اطلاعاتموتوسیستم واردمیکرد. ...گفت نیم ساعتی طول میکشه ومنم رفتم نشستم روصندلی. ......... یعنی ازاول تاآخر دستش تودماغش بود ولی باورش نمیشد من دیددارم. ....منم حساس شده بودم که حالاچه شکلی این برگه روازش بگیرم خداروشکرسرعت سایتش پایین بود وگفتم بهتر نشد واومدم بیرون این آخرین چندشی بودکه یادم بود
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
بدون دمپایی پام رفت روی یه سوسک😨😨😨😨😨جیییییغ میزدم وخودمو میزدم شیشه الکل رو خالی کردم روی پام تایگماه میگفتم این پا مال من نیست دبیرستان بودم😤😤😤😤😤
سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
هرسری میومد خراب کاری میکرد روانی من به شوهرم میگفتم اون میگفت لکه چیز دیگه ی تا اینکه خودش شب موقع رفتن توحیاط از پشت پنجره دیده بود
افراد سطحی نگر شانس را باور دارند اما افراده قوی وبا اراده رابطه علت ومعلول را باور دارند
دوران دانشجویی یه پسرا ظهر تو کوچه جلو پنجره خوابگاه داشت جق میزد ابش هم اومد ببخشی رک گفتم ولی خیلی حال بهم زن بود حالا همه پنجره ها بسته شیشه ها هم رفلکس داشت فکر میکرد الان کلی داف پشت این شیشه ها هست
المیرا خود ار ضا یی
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
2706