2733
2734
عنوان

چندش ترین اتفاقی که تا حالا توی زندگی تون افتاده چیه؟ اول خودم میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 125493 بازدید | 173 پست
هیچکدومتون بدتر از من نبودین من تا مدتها حالم بد بود
خدا جونم مرسی که داداش جون و زن داداش جونم بعد 11 سال انتظار دلشون شاد شد😍خدایا قسمت همه منتظرا بشه انشالله.عزیز دل عمه بی صبرانه منتظرم ببینمت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آهان یه بارم تابستون تو حیاط پدر بزرگم خوابیده بودم .صبح که بیدارشدم احساس کردم یه چیزی رو زبونمه شبش حسابی مسواک زده بودم .بعد با تعجب درش اوردم دیدم جناب مگس اونقدر تو دهنم خیس خورده بود که باد کرده بود .خلاصه یه جیغ بنفش کشیدمو برای همیشه با حیاط خوابیدن خداحافظی کردم
2731
ی سری صبح بود منم با خواهدم میرفتیم مدرسه من اون موقع کوچیک بودم راهنمایی بودم خیلی خوابالو بودم اون روز دیدم ی پسر افغانی داره جق میزنه تو کوچه وای اینقدر ترسیدم ک نگو اونجاشم حنایی بود الان یادم میفته خندم میگیره
خدا جونم میشه به من فرزند سالم و صالح بدی فقط ی بار تجربه کردم ولی نموند برام خدایا شکرت میدونم که بخشنده ای و رحیم 
دوستم حالش بد بود برده بودمش بیمارستان
داشت بالا میاورد یه مشما دادم بهش
مشمارو داد بهم که بندازم سطل اشغال یه ورش از دستم ول شد همه ى محتویاتش ریخت رو شلوارم و پام، کفشمم باز بود همه پام استفراغى شد
🔵🔵🔵وزن اولیه 
منم یه آقایی سوار موتور بود ازم آدرس پرسید کمی ازم فاصله داشت نگو اونجاش رو دستش گرفته هعی تکون میده منم حواسم نبود یهو گفت بوسش نمیکنی. منو میگی فقط میدویدم اون موقع مجرد بودم خدا لعنتش کنه حالم خراب کرد
خدا جونم مرسی که داداش جون و زن داداش جونم بعد 11 سال انتظار دلشون شاد شد😍خدایا قسمت همه منتظرا بشه انشالله.عزیز دل عمه بی صبرانه منتظرم ببینمت😍
2706