2733
2734
عنوان

چندش ترین اتفاقی که تا حالا توی زندگی تون افتاده چیه؟ اول خودم میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 125493 بازدید | 173 پست
خخخخخ هر وقت خواستی کسی ازت بترسه اینو نشونش بده پس👍
هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو لیوان شیر کاکایو میخوردم اخرشو ک خوردم حس کردم تو دهنم نخ گلوله شده اس با دستم در اوردم دیدم سوسکه جیغ زدم و پرتش کردم نمیدونم کجا
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
2731

منم یه خاطره خیلی بد دارم! ی بار خیر سرم رفته بودم پیاده روی صبح، تقریبا 17-18 سالم بود ی 206 اومد کنارم که آدرس بپرسه مثلا! همین که سرمو برگردوندم سمتش، دیدم اونجاشو گرفته دستش و داره جق میزنه، اولین بار بود شومبول راست دیدم از نزدیک  ، از ترس خشکشم زده بود  ، فکر کنم از اینکه من نگاهم رو اونجای زشتش قفل شده بود تحریک شد و آبش پاشید بیرون، چقدرم منی ش زیاد بود نکبت  ، بعدش خودش راه افتاد رفت

منم مثل منگلا از جام نمیتونستم تکون بخورم، هنوزم یادش میوفتم حالم بد میشه، آبش رو همه جا ریخت، دستش و شورتش پر منی شد