2737
2734
عنوان

دوستان بیاین ثبت نام واسه حاجت روایی از طریق سفره صلوات

| مشاهده متن کامل بحث + 80 بازدید | 133 پست
قربونت عزیزم.شمام خیر ببینی ان شاءالله و هرچه زودتر حاجاتت رو از خدا بگیری
خواهش میکنم برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین.ممنون.ان شاء الله خدا سایه پدرو بالای سر همه دخترای سرزمینم نگه داره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من صد تا صلوات واسه شادی روح پدرتون میفرسم. شما هم لطفا واسه شفای خواهر من دعا کنین اسمش بهار هست
هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
سلام عزیزم برای شادی روح پدرت صلوات فرستادم
من باردارم دعا کن نی نی سالم و راحت به دنیا بیاد و شغل شوهرم درست بشه و مشکلات مالیمون حل بشه.
مرسی ازت
پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2731
سلام عزیزم من برای پدرتون فرستادم ایشالله ک روحشون قرین رحمت قرار بگیره ب نام فرشته بخونید ممنون میشم ب نیت اینکه خدا بهم یه بچه سالم بده
💕❤تا خدا بنده نواز است ب خلقش چ نیاز💕 ❤
2740
سلام لطفا اسم منو هم بگو به نیت (نجمه) که به زودی باردار بشم و یه بچه سالم و صالح و خوشگل خدا بهم بده و سلامتی پدر و مادرم و خوشبختیم با همسرم و اینکه بتونیم خونه بخریم.اینکه باردار بشم را در اولویت قرار بده بعد حاجات دیگمو بگو عزیزم.منم صلوات برای پدرتون فرستادم.انشاالله حاجت روا بشی خانوم
الهی و ربی من لی غیرک
سلام من همین امروزاین کاربری روساختم فقط برای اینکه بگم لطفابرای حاجت دل منم دعاکنیدسرسفرتون.واقعازندگی واعصاب من بهم ریختس بخاطرمشکلی که برام پیط اومده.١٠٠٠ تاصلوات هم من برای شادی روح پدرتون هدیه میکنم برای سلامتی امام زمان ممنونم
عزززززززیزم خدا پدر عزیزت رو بیامرزه من صلوات فرستادم خواهش میکنم برای من و آرامش زندگیم و پیدا کردن یه شغل خوب و حاجت قلبی خواهر برادرام دعا کن ممنونم
خدایا ممنونم قدرت پذیرش نداشته هام رو بهم دادی
2706