2733
2734
عنوان

دوستان بیاین ثبت نام واسه حاجت روایی از طریق سفره صلوات

| مشاهده متن کامل بحث + 80 بازدید | 133 پست
عزیزم معلومه خیلی مهربونی و دلت پاکه. خدا باباتو رحمت کنه انشاالله به همه حاجتهات برسی. منم صلواتهارو فرستادم. لطفا اسم منم بنویس. خدا انشاالله همین ماه یه فرزند سالم و صالح بهم بده مشکلات خانوادم هم حل بشه. مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام ،انشاالله خدا پدرتونو رحمت کنه،منم صلوات میفرستم.لطفا برای منم دعا کنید باردار بشم و خدا یه بچه سالم و صاح بهم بده وحاجتهای قلبیم...
اللهم صل علی محمد و آل محمد
میشه برای حاجتهای دلم یه صلوات بفرستید💕💕              💞 اللهم صل علی محمد وآل محمد💞
خدا پدرتو بیامرزه صلوات فرستادم برای شادی روحش لطفا برای منم دعا کن امروز قرار محضر دارم برای طلاق خیلی استرس دارم دعا کن شوهرم از رفتارش پشیمون بشه و کارها و اخلاق بدشو ترک کنه تا برگردیم سر زندگیمون دعا کن دخترمو بهم برگردونه یا حداقل راضی بشه حضانتشو به من بده
چشششم دوستای عزیزم ان شاءالله اسامی همه رو اضافه میکنم
خواهش میکنم برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین.ممنون.ان شاء الله خدا سایه پدرو بالای سر همه دخترای سرزمینم نگه داره
آنالی عزیز تو تاپیک قبلی هس من خودمم نمیدونستم.از بچه ها پرسیدم الهام و مهدیا همه رو بهم گفتن.دست گلشون درد نکنه
خواهش میکنم برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین.ممنون.ان شاء الله خدا سایه پدرو بالای سر همه دخترای سرزمینم نگه داره
عزیزم خدا پدرتونو رحمت کنه ازت عاجزانه خواهش دارم منو فراموش نکنی یه حاجتی دارم که دیگه دارم نا امید میشم اسمم پگاه ترو خدا برام دعا کن حاجتمو از خدا بگیرم برای پدرتونم فاتحه و صلوات فرستادم ممنون
خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
سلام عزیز
خدا پدرتونو رحمت کنه
سفره هاتون قبول حق باشه ان شاءالله
لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری و حاجت روایی من و همسرم.مادرم و برادرم و پدرم و مرحوم پدربزرگم دعا کنین
چنتا مساله مهم درحال حاضر تو زندگیم هست لطفا برام دعا کنین به سرعت و راحتی و به بهترین شکل ختم به خیر بشه
برای شادی و آرامش پدرتون دعا میکنم
فاتحه و تسبیح صلوات میفرستم
خوشا به سعادتشون چنین فرزندی دارن
خدا بهتون سلامتی بده
التماس دعا
یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083
Mrs abel tree عزیز خیلی ممنون از لطفت.خوبی از خودتونه شما و بقیه دوستان مثل آنالی و...که دلتون پاکه همه رو خوب میبینین ان شاءالله خدا از هممون قبول کنه
2706