2733
2734
عنوان

چرا تعطیل شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1546 بازدید | 94 پست
@نی_نی_یار_شب     میشه بیاید بگید چرا تعطیل شد

غیراخلاقی بود

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا همچین میکنن آخه چه فرقی داره راست و دروغ مهم اینه ما بخونیم و سرگرم بشیم

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
آقا موندیم تو خماری اسم اسی چی بود اصلا دقت نکردم،هرکی یادشه تگش کنه

دختر چشم مشکی یا نمیدونم دلبر چشم مشکی

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این یک تیکر بارداری نیست❌            تو همه در این هیاهو که امید زندگی نیست؛به غیرآرزوها.و به راه آرزوها همه عمر جستجو ها🌱✨
وا داشتم میخوندم ک یهو تعطیل شد خیلی کنجکاو شدم آخرش چی شد ب اونجاش رسیدم ک براش انگشتر خرید میشه ...

باهم صیغه میشن 

می‌رن تو یه خونه 

رفتار پسره تغییر میکنه دیگه مثل سابق نبوده 

اینم همش تو خونه تنها 

یه شب دختره تعقیب میکنه پسره رو میبینه رفت تو یه خونه 

انگار متاهل بوده و اونجا هم خونه اش بوده خیلی هم پولدار بودن پدرزنش خیلی پولدار بوده 

خلاصه دیگه اینا دعواشون میشه و استارتر هم قهر میکنه 

و اون پسره قول میده زنش رو طلاق بده 

و…. آخرش کلا بهم نرسیدن 

استارتر ردش کرد یارو رو نخواست 

غیراخلاقی بود

آها پس بیخیال میشیم ممنون که پاسخ دادید

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
2706