2737
2739
عنوان

دکتر ملک منصور اقصی

| مشاهده متن کامل بحث + 364558 بازدید | 983 پست
ایشالا که به زودی نی نی دار می شی من هم از یکی دو نفر از اشناهامون که 15 سال بود بچه دار نمی شدند ب ...

ممنون عزيزم.. شما با كدوم دكتر آي وي اف كردين؟؟ افلاطونيان؟؟

من ديگه انقدر دكتر رفتم كه تو نازايي همه دكترا رو ميشناسم

تا حالا پيش دكتر اقصي رفتين؟؟

ممنون عزيزم.. شما با كدوم دكتر آي وي اف كردين؟؟ افلاطونيان؟؟ من ديگه انقدر دكتر رفتم كه تو نازايي ه ...

نه عزیزم من با دکتر اقصی ویزیت نشدم

من با دکتر اشرف معینی و دکتر عارفی انتقال دادم که متاسفانه منفی شد

الان زیر نظر دکتر آصف جاه و دکتر ذوالقدر هستم و انتقالم با دکتر ذوالقدر است

ممنون می شم در خواست دوستیمو قبول کنی تا در خصوصی باهم راحت تر صحبت کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دوستان عزيز كسي نيست راهنمايي كنه؟؟ براي بار دوم بهم وقت دادن دوباره بايد برم اسم بنويسم يا نه؟؟ ل ...

عزیزم منم الان برا ناباروری تحت نظرم,دوبار رفتم,بار اول فقط نیاز به وقت گرفتن هست,بار دوم که رفتی فقط تو همون لیست اسمتو بنویس و بگو برا چی رفتی.من بار اول هم ویزیت شدم و منتظر موندم سونو بشم,بار دوم که رفتم  برا تست pct بود و آزمایشام و انجام داده بودم و همه مدارک و برده بودم ودکتر اقصی مدارک و بررسی کرد و گفت باید چیکار کنیم و دارو داد برام تا سه ماه اگه باردار نشدم ماه سوم دوباره برم.انقد خوشحال شدیم که ,حالا ببینیم قسمت چی میشه از ماه بعد داروهامون و شروع میکنیم.

خدایا شکر به خاطر همه داده هات🙏
عزیزم منم الان برا ناباروری تحت نظرم,دوبار رفتم,بار اول فقط نیاز به وقت گرفتن هست,بار دوم که رفتی فق ...

به منم تست نزديكي داده و كلي آزمايش هورموني. آزمايش و بدم و با جواب برم كه تست هم بگيره. ايشاالله به لطف خدا هر دو زود جواب بگيريم🙏❤️🙏❤️

2738

خانوما کی دکترش ملک منصوره؟؟نتیجه گرفتین؟چطور دکتریه؟وقت دهی چطوریه؟من واسه سقط مکرر میخوام برم پیشش،توروخدا هرکی هر اطلاعاتی داره راجبش بهم بگه لطفا

پسرم زندگی با بودن تو و خندیدنت جایی قشنگ تریه😍
خانوما کی دکترش ملک منصوره؟؟نتیجه گرفتین؟چطور دکتریه؟وقت دهی چطوریه؟من واسه سقط مکرر میخوام برم پیشش ...

سلام من تحت نظر دکتر اقصی هستم تشخیصش خیلی عالیه روش درمانش قطعیه تنها بدی که داره آدم رو خیلی الاف میکنه و خیلی شلوغه

سلام من تحت نظر دکتر اقصی هستم تشخیصش خیلی عالیه روش درمانش قطعیه تنها بدی که داره آدم رو خیلی الاف ...

میگن برخورد منشی و ماما های پیشش خیلی بده،شما نتیجه گرفتین؟پولکی نیست؟

پسرم زندگی با بودن تو و خندیدنت جایی قشنگ تریه😍
ماریا جون من برای سقط رفتم پیشش. کمکی می تونم بهت کنم؟

سلام خانمی شما جدیدا رفتید پیش دکتر اقصی ؟؟راضی هستید؟نتیجه گرفتید؟؟خاله من ۵ دفعه هست که همون ماه اول سقط میکنه و تمام آرمایش و سونو هاش هم بدون مشکلِ 

2706