2733
2734
عنوان

دکتر ملک منصور اقصی

| مشاهده متن کامل بحث + 364944 بازدید | 983 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام بچه ها.من دیروز اشتباه کردم و رفتم دکتر اقصی. برخورد افتضاح منشی هاش یه طرف،اینکه ۴ نفرهمزمان میفرستن داخل پیش مشاور هم یه طرف. بعدم اصلا دکترو نمیبینی.هر آزمایشی هم که دادی میگن دوباره باید همه رو بدی. به شدت پولکی متاسفانه. هردفعه بری ۵۰ ویزیت میگیره ۱۵۰ هم سونو. مریضاکه اونجا بودن میگفتن اگه منشی هاش بخوان تو میتونی دکترو ببینی درغیر اینصورت دکتر انصاری معاینت میکنه. حالا دکتر انصاری کیه؟یه دکتر کخ مطبش پیش دکتر اقصی است و دیروز خودش کلا ۳ مریض داشت.وسط کاراش میاد مریضای اقصی هم میبینه.دیگه خودتون تصور کنید وضعیتو.

خدایا شکرت ❤

سلام خانمها من از مرداد 97 پیش دکتر اقصی میرم تشخیصشون عالیه ولی هزینه هاش خیلی زیاده و الافی زیاده آزمایشم شد 350 عکس رنگی 160 سونو 200 تست نزدیکی 200 دارو برای IVF نزدیک 2500 عمل پانکچر 4200 وهزینه فریز 550 کلا 7تا تخمک داشتم که 4تا جنین تشکیل شد الانم دکتر برام لاپاراسکوپی میخواد انجام بده بیمارستان دی که میشه 10 تومن خیلی زیاده و نمیتونم انجام بدم کسی هست لاپاراسکوپی کرده باشه؟ 

سلام بچه ها.من دیروز اشتباه کردم و رفتم دکتر اقصی. برخورد افتضاح منشی هاش یه طرف،اینکه ۴ نفرهمزمان م ...

من بکیال هست پیش دکتر میرم و الان باردارم،اگر واقعا در انتظار معجزه ای دکتر اقصی رو پیگیری کن و برو،پولکی نیست،پول علم بسیاااااار بالاش رو میگیره،از رفتار منشی ها ناراحت نشو،اینقدر سرشون شلوغه که نمیتونن دیگه عادی رفتار کنن،چند تا چندتا اصلا نمیفرسته تو،شما پیش هر کدوم از پرشکا یک نفری ویزیت میشی و محدودیت زمانی نداری،دکتر انصاری بکی از بهترین جنین شناسای ایران هستن،اونروز که سه تا مریض داشتن شانسی بوده همیشه سرش افتضاح شلوغه،موفق باشی عزیز دلم

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی