2733
2734
عنوان

دکتر ملک منصور اقصی

| مشاهده متن کامل بحث + 364944 بازدید | 983 پست
من بکیال هست پیش دکتر میرم و الان باردارم،اگر واقعا در انتظار معجزه ای دکتر اقصی رو پیگیری کن و برو، ...

خیلی خوشحالم برات که نتیجه گرفتی عزیزم. من خودم بیمارستان صارم تحت درمانم ولی مادرم برام از دکتر اقصی وقت گرفته بود و یه بار رفتم. ولی متاسفانه برخوردشونو با صارم که مقایسه کردم زمین تا آسمون بود.شایدم شانس من بود که منشی هاش اونطوری برخورد میکردن.فقط داد میزدن سر مریضا که ساکت باشید. من واقعا تعجب کردم. پیش دکتر بله یه نفر میفرسته ولی پیش مشاور چندنفر باهم میرفتن تو اتاق.

کلا من تصوری که داشتم خیلی فاصله داشت با واقعیتی که دیدم. امیدوارم به زودی نینیتو صحیح و سالم بغل بگیری. برای ما منتظرا هم دعا کن عزیزم  

خدایا شکرت ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خوشحالم برات که نتیجه گرفتی عزیزم. من خودم بیمارستان صارم تحت درمانم ولی مادرم برام از دکتر اقص ...

ممنون عزیزم،به خدا لحظه لحظه ی بارداریم برای اونهایی که بچه ندارن دعا میکنم همیشه،این که اینجا برات پیغام گذاشتم هم واسه این بود که شاید کمکی کرده باشم،چون تو بیست سال گذشته خانواده ی ما معجزه زیاد دیدیم از دکتر اقصی.

در مورد بیمارستان صارم هم نظر خوبی ندارم چون تجربه ی تلخی داشتم باهاشون و تو بحرانی ترین شرایط بدترین برخورد رو باهام داشتن...

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی
ممنون عزیزم،به خدا لحظه لحظه ی بارداریم برای اونهایی که بچه ندارن دعا میکنم همیشه،این که اینجا برات ...

قربون مهربونیت عزیزم.خیلی ممنونم. من هفته دیگه تو صارم عمل لاپرا دارم. میشه بهم بگی چرا شما راضی نبودی؟

خدایا شکرت ❤
2731
قربون مهربونیت عزیزم.خیلی ممنونم. من هفته دیگه تو صارم عمل لاپرا دارم. میشه بهم بگی چرا شما راضی نبو ...

انشالله به سلامتی عزیز دلم،بچه ی من داشت سقط میشد اونوقت هرکدوم به یه دلیلی سر من داد میزدن و با خودم و مامانم بد حرف میزدن،اول بارداربم هم به اشتباه بهم گفتن بچم خارج رحم هست و باید سقط بشه،در صورتی که بچه سر جاش بود و الان دبگه آخرای بارداریمه خداروشکر

انشالله به سلامتی عزیز دلم،بچه ی من داشت سقط میشد اونوقت هرکدوم به یه دلیلی سر من داد میزدن و با خود ...

ای وای چقدر بد. خداروشکر که همه چی به خیر گذشته. ایشاالله بسلامتی زایمان کنی عزیزم  

خدایا شکرت ❤
ای وای چقدر بد. خداروشکر که همه چی به خیر گذشته. ایشاالله بسلامتی زایمان کنی عزیزم    

ممنون عزیزم،انشالله شما هم زودتر یه نی نی سالم بیاد تو دلت 😍

سلام. خانمايي كه پيش دكتر اقصي رفتين بگين كه هر دفعه بخوايم بريم پيش دكتر بايد از قبلش بريم اسممون ر ...

دوست عزیز می شه راهنمایی کنید من جلسه اول هست که می خوام با دکتر اقصی ویزیت بشم به چه صورت هست و ایشون چه روزهایی هستند و چه موقع باید بریم اسم بنویسیم؟

دوست عزیز می شه راهنمایی کنید من جلسه اول هست که می خوام با دکتر اقصی ویزیت بشم به چه صورت هست و ایش ...

عزيزم منم يه با رفتم پيششون . شنبه دوباره وقت دارم پيششون. بار اول ما ٢ اونجا بوديم. يه ليست بود تو اون اسممون رو نوشتيم.

٣ منش ها ميان در و باز ميكنن.ولي نميدونم دفعات بعدي هم اينجوريهيا نه.

عزيزم منم يه با رفتم پيششون . شنبه دوباره وقت دارم پيششون. بار اول ما ٢ اونجا بوديم. يه ليست بود تو ...

عزیزم روزهای زوج هستند؟

شما راضی بودین؟وقبلا زیر نظر شخص دیگه ای بودین؟

عزیزم روزهای زوج هستند؟ شما راضی بودین؟وقبلا زیر نظر شخص دیگه ای بودین؟

عزيزم من دكتراي زيادي رفتم مثل دكتر سليميان - صفارزاده-علوي-حيدر و.. ولي جواب نگرفتم.. يه بارم آي وي اف كردم و منفي شد

الان زير نظر دكتر اقصي هستم فعلا يه بار رفتم پيششون فردا دوباره وقت دارم پيششون .. منم ذخيره تخمدانم كمه و اسپرم همسرم ضعيف ولي دكتر اقصي گفتن ذخيره تخمدان پايين به اندازه اسپرم مهم نيست حالا فعلا ميرم پيششون ببينم چي ميشه تا ببينيم خدا كي خوشحالمون ميكنه☺️❤️

عزيزم من دكتراي زيادي رفتم مثل دكتر سليميان - صفارزاده-علوي-حيدر و.. ولي جواب نگرفتم.. يه بارم آي وي ...

ایشالا که به زودی نی نی دار می شی

من هم از یکی دو نفر از اشناهامون که 15 سال بود بچه دار نمی شدند با دکتر اقصی نتیجه گرفتند،من جنینهام تو بیمارستان لاله هست،ولی خیلی بهم توصیه شده با ایشون ادانه بدم