2737
2734

داداشم مجرده دنبال یه دختریه که شرایطش بهش بخوره 

سنش یکم رفته بالا بخاطر همین هرچی میگردیم سنشون پایینه و برادرم اصرار داره فاصله سنی نهایتا پنج شش سال باشه خب...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بخدا که آره  ۳۴

خبببب چهرش چطوره؟ 😂

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻
2740
مذهبی نیست اما خب بااخلاقه ولی من خواهرشم زنش نبودم که ببینم بازنش چطوره

ایمان که به مدهبی بودن تنها نیست ، غیرت و جوانمردی ، مردم داری ، سعه صدر اینا همه زیر مجموعه ایمان یه ادمه البته که برای شخص من مدهبی بودن خیلی ملاک بود برای ازدواج ولی خب خیلی ها هم براشون مهم نیست ، ان شالله یه بخت خوب 🥰

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
اااا پ دهه شصتیه😂خب چرا؟دخترای ۲۵ ساله خیلی داریم.حالا ده سال بشه به جایی بر نمیخوره

خب منم میگم اما همش میگه میخوام واسه نسل خودم باشه 

دوسال پیش همینجوری تو یه تاپیک حرفش بود یه دختره گفت من مجردم شرایطشم گفت شوخی شوخی حرف ادامه پیدا کرد آیدیشو گرفتم عکس رد و بدل کردیم خلاصه که من خوشم اومد ازش به داداشم گفتم گفت شرایطم اوکی نیست حالا الان دوسه ماهه شرایطش خوب شده گفتم اینجا تاپیک بزنم ببینم خداچی میخواد

ایمان که به مدهبی بودن تنها نیست ، غیرت و جوانمردی ، مردم داری ، سعه صدر اینا همه زیر مجموعه ایمان ی ...

درسته اما خب هرکی به دستورات خدایی که بزرگه گوش کنه به بنده خدا هم گوش می‌کنه و احترام نگه می‌دارد.مذهبی بودن هم در هر صورت مهمه

2706