2733
2734
عنوان

دخترا از یه خواستگار چه انتظاری دارن؟!🤕🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 949 بازدید | 108 پست
درسته اما خب هرکی به دستورات خدایی که بزرگه گوش کنه به بنده خدا هم گوش می‌کنه و احترام نگه می‌دارد.م ...

بله قطعا همین طوره 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایمان که به مدهبی بودن تنها نیست ، غیرت و جوانمردی ، مردم داری ، سعه صدر اینا همه زیر مجموعه ایمان ی ...

بله ما کلا خونوادتن آرومیم و آزار نداریم به کسی با آبرو و مردم دار 

البته بیشتر از بقیه باید پرسید 

ممنونم لطف دارین

خب منم میگم اما همش میگه میخوام واسه نسل خودم باشه  دوسال پیش همینجوری تو یه تاپیک حرفش بود یه ...

😐😐به خدا دهه شصتی  من سراغ ندارم.یه دهه شصتی مامانم و دارم که اونم با بابام ازدواج کرده😂

2731
سفیده چشم ابرو مشکی فکر نکنم راضی باشه عکس بذارم  ولی بینیش یکم ایرانیه😅

ب نظرم الان خیلی از دخترا میخوان با پسرای ۳۰ تا ۳۵ ازدواج کنن چون پخته تره مخالفش به خاطر سنش بی مورده

شرایطش هم که اوکیه راضیش کن کوتاه بیاد راحت میشه کیس مناسب پیدا کرد

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻
ب نظرم الان خیلی از دخترا میخوان با پسرای ۳۰ تا ۳۵ ازدواج کنن چون پخته تره مخالفش به خاطر سنش بی مور ...

الان مد شده زود شوهر میکنن هرچی مجرد میبینیم زیر بیسته حتی خیلیهاشون راضی میشن اما داداشم دوتا شرط گذاشته قدش خیلی کوتاه نباشه سنش خیلی کوچیک نباشه

خب عزیزم شما خودت چند سالته؟

من ۱۸ چطور

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻
😂😂😂😐چهره های متنوعی با چیز هایی که تو گفتی اومد تو ذهنم

دارم دنبال یکی میگردم شبیهش باشه 

تقریبا حمید هیراد البته سفید تر و بینیش جمع تر از صورت شبیهه 

اندامش یکم درشت تر و بلند تر

الان مد شده زود شوهر میکنن هرچی مجرد میبینیم زیر بیسته حتی خیلیهاشون راضی میشن اما داداشم دوتا شرط گ ...

دخترا هم تا این حد سخت نمیگیرن 😂