2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چکار میکنه

پا تو سن که میذارن کلا خلق و خوشون تغییر میکنه

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

حالا این مهم نیست مدام به من میگه من از تو خوشگلترم ولی به شوخی میگع میخنده میگه شوخی کردم بابا 🤔

دوستان تمنا دارم برای رفع گره های زندگیم دعا کنید من قابل نیستم انگار 
2740

واااا چ مشکلی باهاش داری ؟؟ 

خوب بود تو این سن حمام هم نمی‌رفت ب زور و کشون کشون میبردیش حموم . یا اونقدر ژولیده پولیده بود ک روت نبود پیش کسی بشینه ؟؟ چیکارش دارین؟ شکر خداروکن ک هنوز سرزنده و سرحاله و ب خودش میرسه . شما مشکلت آرایش کردنشون نیست . یه مشکل دیگه دارین آرایش رو بهونه کردین

نظرتون چیه چرا اینکارا میکنه و چرا این حرفا به من میزنه 

چه حساسی تو ..... اون بنده خدا به خودش روحیه میده هیچ خوشگلی جای جوانی و طراوت رو نمیگیره 

دیگه آدم نسبت به مامانش م حساس باشه خیلیه

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
واااا چ مشکلی باهاش داری ؟؟  خوب بود تو این سن حمام هم نمی‌رفت ب زور و کشون کشون میبردیش حم ...

مشکل من ارایش کردنش نیس ولی اینکه خودشو مدام یا من مقایسه میکنه با ایننکه ۲۶سال از من بزرگتره اعتماد به نفسمو نابود میکنه

دوستان تمنا دارم برای رفع گره های زندگیم دعا کنید من قابل نیستم انگار 
2706