2733
2734

سلام

تا تاپیکتونو دیدم، آماده بودم بنویسم مادر است دیگر.باید حرمتش را نگه داشت.صلاحت را می خواهد.فکر کردم حرفی بهتون زده یا نصیحتتون کرده ولی وقتی خوندم، الان حرفی ندارم.تاپیکتون به جاست. جاتون عوض شده.عوض شما مادرتون جلوی آینه است.

باهاشون صحبت کنید. 

سلام تا تاپیکتونو دیدم، آماده بودم بنویسم مادر است دیگر.باید حرمتش را نگه داشت.صلاحت را می خواهد.فک ...

دقیقا الان من باید اینکارو بکنم و اون غر بزنه

دوستان تمنا دارم برای رفع گره های زندگیم دعا کنید من قابل نیستم انگار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام تا تاپیکتونو دیدم، آماده بودم بنویسم مادر است دیگر.باید حرمتش را نگه داشت.صلاحت را می خواهد.فک ...

جای صحبت نداره دیگه .مادرش دلش جوونه اینکه خوبه چه اشکال داره جلو اینه بره

*زنانی که زنانگی نمی‌کنند ،زودتر پیر میشن*
2731
مشکل من ارایش کردنش نیس ولی اینکه خودشو مدام یا من مقایسه میکنه با ایننکه ۲۶سال از من بزرگتره اعتماد ...

خب این مورد رو واقعا درک میکنم . میدونم سخته ولی بیخیال حرفاش . شما هم ازش یاد بگیر اعتماد بنفس داشته باشی . ولی فکر کنم این مقایسه کردنا بخاطر اینه ک می‌دونه شما ازش زیباتر و جوونتری و میخواد پیش شما احساس ضعف نکنه درسته ک مقایسه درستی نیست ب هر حال شما بچسب ولی سعی کن حرفاش یک ذره هم برات مهم نباشه . زیاد هم جلو چشمش نباش 

بله متاسفانه خواهر بزرگم. نوه دارند. لحظه ای لوازم و آینه از دستشان نمی افتد.همیشه مانند عروس

چرا متاسفانه چه ایرادی داره

*زنانی که زنانگی نمی‌کنند ،زودتر پیر میشن*
چرا متاسفانه چه ایرادی داره

ایرادش در وقتی هست که جلوی آینه صرف می شود.

انرژی ذهنی که تلف می شود. 

مهمترین مسولیت مادر تربیت فرزند است.قرار باشد همیشه جلوی آینه باشیم چه زمانی باید فرزندانمان را تربیت کنیم.

همه چیز متعادلش خوب است. نه شلخته باید گشت ، نه مانند عروس. هر چیز که از تعادل خارج شود هم به خودمان هم به اطرافیانمان آسیب می رساند. مهمترین آسیبی که مادر می زند به فرزندانش است.

بله متاسفانه خواهر بزرگم. نوه دارند. لحظه ای لوازم و آینه از دستشان نمی افتد.همیشه مانند عروس

😁دقیقا مثل مادر منه الان اینا دلشون خوشه یا لز مشکلات عدیده مغزشون از کار افتاده؟

حالا این مهم نیست مدام به من میگه من از تو خوشگلترم ولی به شوخی میگع میخنده میگه شوخی کردم بابا 🤔

ازینکه منو با خودش مقایسه میکنه بدم میاد و با خودم میگم اینقدر زشتم که این پیرزن  داره با من رقابت میکنه 

😁دقیقا مثل مادر منه الان اینا دلشون خوشه یا لز مشکلات عدیده مغزشون از کار افتاده؟

سآرا خانم

من از شرایط زندگی شما آگاهی ندارم.

ولی خواهرم با مشکلات جدی در زندگی درگیر بوده و هستند.

سآرا خانم من از شرایط زندگی شما آگاهی ندارم. ولی خواهرم با مشکلات جدی در زندگی درگیر بوده و هستند.

اره مادر منم همینجور بوده واسه همین بهش کاری ندارم میگم دلش خوشه بنده خدا ولی جدیدا منو میکوبه ناراحت میشم 

اره مادر منم همینجور بوده واسه همین بهش کاری ندارم میگم دلش خوشه بنده خدا ولی جدیدا منو میکوبه ناراح ...

ما همگی قبلا خیلی بهش تذکر می دادیم.

نصیحتش می کردیم. حرف می زدیم.

فایده ای نداشت. کار خودش را می کرد.

الان مدتهاست مثلا دو سالی می شه که اصلا تذکری نمی دیم.

به نظر تنها دلخوشی خواهرم همین آرایش است.

شما هم اهمیتی ندهید و خودتان را زجر ندهید.گفتند زیباترم تایید کنید.تایید همیشه بهترین تکنیک باست.بگذارید در این دنیای کوتاه، ایشان هم دلخوشی داشته باشند.

ما همگی قبلا خیلی بهش تذکر می دادیم. نصیحتش می کردیم. حرف می زدیم. فایده ای نداشت. کار خودش را می ...

اره همینطوره واقعا فکر کنم به دنبال اعتماد بنفس گم گشتشونن