2737
2734
عنوان

به دختره گفتم نامزدت بجز تو با ۶ نفر دیگه دوسته اما

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 54 پست
تربیتو که من یاد بزرگترت دادم ولی ظاهرا ذاتیه یادنمیگیری تلاش بیخود نکن هول ،دارم میبینم گوش نمیدم ک ...

پشت گوشی خوب دل وجرعت داری،واسه خودت بنویس کاری باهات ندارم...

احترام احترام میاره....
فقط دوستن  اما هر جو بگی این دختره براش از خودگذشتگی کرده

خب یه پسر با چندتا دحتر دوسته    حالا با بعضی هاشون رابطه نزدیک تر داره        همین

شما هم ناراحتی دخترت رو ازش دور کن     کار دیگه ای نمیتونی بکنی که

اون دخترا به حرف مادرشون گوش نمیدن به حرف شما چرا فکر میکنی باید واکنش بدن و بی خیال پسره بشن؟

تو گروه گپ پسرا و دخترا  در روز با ده نفر دوست میشن شماره میدن    براشون سرگرمیه  تربیت خانوادگی شونه

من حتی  با مدیرساختمانمون سلام و علیک ندارم دخترم هم دوست پسر نداره  

من اینجوری ام دخترمم اونجوری شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب یه پسر با چندتا دحتر دوسته    حالا با بعضی هاشون رابطه نزدیک تر داره      ...

ادم از روی دلسوزی میخاد اگاه کنه یکیو 

حداقل بخاطر بیماری هایی که زیاد شده باید به دختره گفته میشد اما فکر نمیکردم در این حد باشه

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
2728
ادم از روی دلسوزی میخاد اگاه کنه یکیو  حداقل بخاطر بیماری هایی که زیاد شده باید به دختره گفته ...

الان متاسفانه دخترا  زودتر از موعد همه چیو میدونن

با زمانه ما فرق دارن و اینجوری خودشون اذیت میشن

بلوغ زودرس الکی پیدا کردن در حالیکه عقلی به سرشون ندارن فکر میکنن اوضاع تو مشتشون هست   در حالیکه تو خیالات وهم هستند

یکی چند روز پیش تاپیک زده بود که از چه سنی به پسراتون یاد میدید پریود با زنشون مهربون باشن ومراعات شو بکنند؟  همه اومدن نوشتن ما از سن پایین بهشون توضیح دادیم

گفتم که چرا  لازم نیست صبر کنید به سن ۱۶ برسن تو رساله برای احکام خودشون برن احکام حیض هم میبینن و میفهمن  باقیش هم وقتی ازدواج کردن زنشون بهشون میگه   چشمشون رو باز نکنید

همه مسخره ام کردن

گفتم من از شوهرم اول زندگیمون پرسیدم در مورد پریود چیزی میدونستی؟ گفت تو احکام خونده بودم الان که ازدواج کردم دارم میبینم    

اسی هیچ وقت شوهرم کاری نکرد که بهش شک کنم در حالیکه خیلی خوشگلتر از من هست و خانم های جوان محوش میشدن

به نظرم هرچیزی رو به وقتش ادم بدونه بهتره براش 

چشم و گوشش کمتر میجومبه

2740
با هرکلی ادم رابطه فلان داره ،حداقل از مریضی بترسه 

اینم هست

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
الان متاسفانه دخترا  زودتر از موعد همه چیو میدونن با زمانه ما فرق دارن و اینجوری خودشون اذیت م ...

این خانمه سنش کم نیس بالای ۲۵ هستن کلا بوه نیس اما نمدونم چرا اینجور چسبیده به این 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^