2752
2734
عنوان

به دختره گفتم نامزدت بجز تو با ۶ نفر دیگه دوسته اما

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 54 پست
نبابا دختره منو میشناسع قبل اون بهش گفتم اینو مفتم بدن من برنمیدارم  دختره خودش بغض داره میگه ...

دختره کمبود محبت داره و تو سری خوره،باور کن،خلا داره از بچگی و معمولا مردای لاشی زنای مظلومی میگیرن،چون مکمل هم میشن،زن هم اکثرا کنار میاد چون عزت نفس پایینی داره  

خدایا شکرت واسه دلم که هیچوقت بد کسی رو نخواست🦋🌻☕️حواست باشه به کی اعتماد میکنی،شکر و نمک شبیه همن💔درحال بروز رسانی....☕️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا در اینجور مواقع دخالت نکنید تجربه اشو دارم ادم میخاد ثواب کنه کباب میشه

برام مهم نیس اختیار خودشو داره 

اما دختره خیلی از خودش مایه گذاشته 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
2731
دخترت عقدشه یا فقط انگشتر نشون گرفته؟

فقط دوستن 

اما هر جو بگی این دختره براش از خودگذشتگی کرده 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
عزيزم اینا خبرچینی نیست این یعنی نجات از دست آدم های لاشی همین وقتی ک عاشق میشی کور میشی حالا ک یه ن ...

باور کن عاشق ها کور و کرند

هیچ نصیحتی هیچ تلنگری هیچی رو قبول نمیکنند 

تازه باهات دشمن میشن

و بیشتر ب اون طرف جذب میشن

مگر اینکه خودشون ب این نتیجه برسند این طرف  ب درد نخور هس

دختره کمبود محبت داره و تو سری خوره،باور کن،خلا داره از بچگی و معمولا مردای لاشی زنای مظلومی میگیرن، ...

خیلی براش ناراحتم 

پسره بهم خیلی نزدیکه با این وجود بهش گفتم این فلانه ولش کن 

میگه میدونم‌ نمیخام 🤕

کسی به تو تربیت یادنداده،مجبوری گوش نکن

تربیتو که من یاد بزرگترت دادم ولی ظاهرا ذاتیه یادنمیگیری تلاش بیخود نکن هول ،دارم میبینم گوش نمیدم که بیسواد، کوچولوی ۱۰ ساله برو مشقاتو بنویس اینجا چیکار میکنی توهمی😆

بعد واقعا دلم برا یکیشون سوخت گفتم گناه داره  به یکیشون گفتم  برگشته میگم خودم میدونم هو ...

ی دختر بود تو چهلم دایی شوهرش مچ شوهرشو حین رابطه گرف شوهرش با هم دانشگاهیش دوست بود همه میدونستن خبرداشتن وقتی بهش میگفتن میگف من میدونم داره چ غلطی میکنه ولی این مال منه ب هیچکس نمیدمش الانم دوتا بچه داره ازش و سر زندگیشع

دلت نسوزه برای کسی ک دلش برای خودش نمیسوزه

فکر نمیکردم واقعا اینجوره 

انقدر شوکه شدم که 

ی دختر بود تو چهلم دایی شوهرش مچ شوهرشو حین رابطه گرف شوهرش با هم دانشگاهیش دوست بود همه میدونستن خب ...

😐😐😐😐بخدا که سمن 

چجوری میتوننننن ،چقدر به دختره گفتم اصلا انگار نه انگار 

باور کن عاشق ها کور و کرند هیچ نصیحتی هیچ تلنگری هیچی رو قبول نمیکنند  تازه باهات دشمن میش ...

بله درسته 

من خودمم اینو ب چشم دیدم ولی خب  شاید بعدا بفهمه

≪و يبقى اللّه معک حينما لا يبقى معک أحد⁣🌱و زمانی که هیچکس برایت نمانده، خدا با تو می ماند🦋≫️