2737
2734
عنوان

چت کردن شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 76 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الان بابای من شبا یه خانمی زنگ میزنه .. بعذ بابام میگه که پیامک بزارید بچه هام خوابه  مامانم ...

والا مامان شمارو نمیدونم اما بابای من ازین جراتا نداره بزنم به تخته. عجب دنیایی شده

خدا رحم کنه

الان بفهمه میتونه جلوشو بگیره زتدگیشو درست کنه. اما اگه بیخیال شه شوهرش عادت کنه به سرد بودن و بی تف ...

واقعا عادت کرده

مثلا صداش میزنم بیا .وقتی میاد میگم این تشکا رو سر راهه بزار کمد.میگه واسه این صدام زدی.حالا بعدا

بعدش هم تا چند روز دیگه س تا خودم بزارم

والا مامان شمارو نمیدونم اما بابای من ازین جراتا نداره بزنم به تخته. عجب دنیایی شده خدا رحم کنه

اخه قشنگ من شما ک مجردی ،چرا نظری میدی الان این خانم بره دعوا راه بیفته به کتک کاری بکشه خوبه؟

2740
اخه قشنگ من شما ک مجردی ،چرا نظری میدی الان این خانم بره دعوا راه بیفته به کتک کاری بکشه خوبه؟

خانم عزیز فقط اونجایی که گفتم برو دعوا منو تگ کن. میگم به زندگیت بچسب. برو مشاور. نذار ادامه دار شه

شما چند سالته؟؟

خدایی چقدر زندگی ها بد شده. اگه شما به یه مرد چت کنی فکر کردی شوهرت نگهت میداره !!!

دیگه بزاز ازدواج کردی مامان شدی میبینی طلاق اسون نیس

راه داره ک مرد و بیاره سمت خودش ،خداروشگر ک به خیانت حضوری نکشیده ،هنوز دیر نشده

نمیخوام انرژی منفی بدم من شوهرم اینجوری بود بعد ۱۰ سال جدا شدم داشتم روانی میشدم مردک بیشعور نمیدونم ...

الان بقیه میان میگن نگو. فقط چته اشکال نداره. خدارو شکر جدا شدی. امان ازین زنها که انقدر مردارو پررو کردن که راحت خیانت میکنن

2706