2733
2739
عنوان

چت کردن شوهرم

686 بازدید | 76 پست

بچه ها خیلی داغونم.شوهرم همش چت تا من میرم پیشش یا میخوابه یا میره دسشویی.منم اگه بشینم الکی مثلا چت کنم براش مهم نیس.هیچکاری از دستم برنمیاد..بهش بگم هم میگه به تو ربطی نداره.مستقیم نگفتم که بدونه من میدونم و روش باز بشه..البته الانم که قهریم سر ی دعوای دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
آدم با وجود نی نی سایت از ازدواج می‌ترسه چرا مردا اینطوری شدن؟

شما نی نی سایتو فقط میبینی. من شاغلم همکارام تعریف میکنن شوک میشم. فاجعه شده. دبروز دوستم میگفت گرد خیانت ریختن روی سر مردم. اصلا آدمایی که همیشه میگفتم وای دوستام چه شوهرای خوبی دارت یهو بعد چند سال نمیدونی چجوری شدن

من هم حوصله هیچ کس ندارم .مردا همه اینند .زیاد اویزون نباش.هفته ای یک بار پنجشنبه اوکیه یا سوتین پر ...

سوتین پر منجوق😐

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
خیانت داره میکنه خودتونم میدونید. ولی چرا شما رو هم اصلا دیگه دوست نداره اتفاقی بینتون نیفتاده چند ...

الکی شک ننداز.بابای من همش چت میکنه .با مردای مسجد و خیریه .گروه سیاسی و مذهبی داره .زیاد هم با مامانم گرم نیست ولی سرد و دعوایی هم نیست ‌.شوخی را مادرم مزکنه بابام ساکته .دامادماهم این شکلیه .الکی شک دارید

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ