2733
2734
عنوان

چت کردن شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 76 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چند وقته ازدواج کردید

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
2731
الکی شک ننداز.بابای من همش چت میکنه .با مردای مسجد و خیریه .گروه سیاسی و مذهبی داره .زیاد هم با ماما ...

شما مطمئنی . آخه خود شما الان کامل میدونید باباتو با کی چت میکنه. اما ایشون اصلا نمیدونه. بعد اصلا خیانت هم بیخیال. ایشون حتی اهمیت نمیده به زن و بچش

شما نی نی سایتو فقط میبینی. من شاغلم همکارام تعریف میکنن شوک میشم. فاجعه شده. دبروز دوستم میگفت گرد ...

خوب تابلوهه .زنها روسری سرشون نیست .ایران شده اروپا .اروپا هم تا دلت بخواهد ازادی و روابط متعدد .اشکالش چیه .مگه نمیخواهیم اروپا بشه

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ 
الکی شک ننداز.بابای من همش چت میکنه .با مردای مسجد و خیریه .گروه سیاسی و مذهبی داره .زیاد هم با ماما ...

الان بفهمه میتونه جلوشو بگیره زتدگیشو درست کنه. اما اگه بیخیال شه شوهرش عادت کنه به سرد بودن و بی تفاوت بودت و درگیر بودن با یکی دیگه زندگی نمیشه

خیانت داره میکنه خودتونم میدونید. ولی چرا شما رو هم اصلا دیگه دوست نداره اتفاقی بینتون نیفتاده چند ...

کم کم دعواها و بی حرمتیای بینمون

ولی خیلی ندید بدیده زود وابسته ی گوشی شد و دیگه ای.نستا و فلان و..

فقط میدونم حضوری نیس در حد چته

واقعا از سرش نمیفته خیلی کارا کردم

شما مطمئنی . آخه خود شما الان کامل میدونید باباتو با کی چت میکنه. اما ایشون اصلا نمیدونه. بعد اصلا خ ...

بابای من اهمیت نمیده .ما بدون دعوا باهاش شوخی میکنم تا سردی بابام باز بشود .داماد ما میگفت مادرزنم خیلی با پدرزنم گرم هست .بقیه زنها اصلا خیلی سردند.

نمیخوام انرژی منفی بدم من شوهرم اینجوری بود بعد ۱۰ سال جدا شدم داشتم روانی میشدم مردک بیشعور نمیدونم چرا اینا ازدواج میکنن فقط میخوان لباس و غذای شسته داشته باشن وگرنه زن رو نمیخوان

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
خیانت داره میکنه خودتونم میدونید. ولی چرا شما رو هم اصلا دیگه دوست نداره اتفاقی بینتون نیفتاده چند ...

الان بابای من شبا یه خانمی زنگ میزنه ..

بعذ بابام میگه که پیامک بزارید بچه هام خوابه 

مامانم بگه خیانت میکنی؟

من با یک میسو زندگی میکنم که بهم گفت که: ازت خواستم از زندگیم بری و پیشرفت کنی !چرا زندگی مو با خودت بردی :) فهمیدم که من پدری داریم یک میسیو هست..:)
کم کم دعواها و بی حرمتیای بینمون ولی خیلی ندید بدیده زود وابسته ی گوشی شد و دیگه ای.نستا و فلان و.. ...

مردا همه اینند .مامانم هم به من گیر میده با کی چت میکنی به بابام هم میگه .داداشم جواب نمیده میگه فوزولید ولی گوشیش دیدم .همه مرد و همکلاسی .بابام هم .خودم هم با زنهام .

با کی چت‌میکنه 

نمیدونم مگه میزاره من بفهمم.همش هم خنده رو لبشه.وقتی بهش میگم چی بود خندیدی ی چی الکی سر هم میکنه یا میگه یچی لای دندونم بود اینجوری کردم

آخه چی بگم من.قبلا ی بار چتاش رو دیدم با ی دختر چت سک.سی میکرد غریبه بود همینجوری 

2706