2737
2739
عنوان

دارم دیوونه میشم🗿

166 بازدید | 11 پست

نمیفمم توی مدرسه عادی منطقه 3 بمونم 

یا برم مدرسه غیرانتفاعی منطقه 2 

نظر شما چیع؟

به‍‌ش‍‌ت‍‌ی ک‍‌ه ش‍‌م‍‌ا خ‍‌وب‍‌اش ب‍‌اش‍‌ی‍‌ن! #ج‍‌ه‍‌ن‍‌م‍‌ش‍‌و م‍‌ی‍‌پ‍‌رس‍‌ت‍‌م...!             من ت‍‌و ق‍‌ب‍‌ر:ل‍‌ن‍‌ت‍‌ی‍‌! ه‍‌ن‍‌دزف‍‌ری‍‌م‍‌و جا گ‍‌ذاش‍‌ت‍‌م‍‌♬:))                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به تلاش و انگیزه و هدف خودت نگا کن

ولی من متنفرم از وقتی که بخوام پیام بدم و حس مزاحم بودن نزاره پیام بدم، متنفرم از وقتی که بخوام هعی به زور بگم منم هستما، از اضافه بودن متنفرم، بیاین این حسه اضافه بودنو به آدما ندیم.

بخاطر سهمیش موندی؟؟ ب تلاش خودتم بستگی دارها اگه میتونی بری برو غیر انتفاعی شاید فضاش جوری باشه ک مجابت کنه ب درس خوندن

دخترم:/ s کاربریم حذف شده  کاربری دس دو نفره

اگ سال آخری منطقه ۳ 

چون تو کنکور تاثیر داره

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2740
بخاطر سهمیش موندی؟؟ ب تلاش خودتم بستگی دارها اگه میتونی بری برو غیر انتفاعی شاید فضاش جوری باشه ک مج ...

عاره

به‍‌ش‍‌ت‍‌ی ک‍‌ه ش‍‌م‍‌ا خ‍‌وب‍‌اش ب‍‌اش‍‌ی‍‌ن! #ج‍‌ه‍‌ن‍‌م‍‌ش‍‌و م‍‌ی‍‌پ‍‌رس‍‌ت‍‌م...!             من ت‍‌و ق‍‌ب‍‌ر:ل‍‌ن‍‌ت‍‌ی‍‌! ه‍‌ن‍‌دزف‍‌ری‍‌م‍‌و جا گ‍‌ذاش‍‌ت‍‌م‍‌♬:))                                  
اگ سال آخری منطقه ۳  چون تو کنکور تاثیر داره

نه دهمم 

کلاس آنلاین میری؟  اگه کلاس میری جدا از مدرسه  منطقه سه اگه نمیری و معلمای اون غیر انتفا ...

ن فعلا هیچ کلاسی و اینا ب غیر مدرسع نمیرم ینی نداره این شهرِ خراب شدمون🗿💔