2733
2739
عنوان

دخترم هنوز تکالیفشو ننوشته 🥵

| مشاهده متن کامل بحث + 1339 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوم

ما هم این دوره رو گذروندیم . یه کارهایی رو انجام بده. وقتی از مدرسه میاد بهش بگو بیا با هم برنامه هامون رو بنویسیم. مثلا تا ساعت ۲ استراحت و خوردن ناهار و تی وی دیدن. بعد تا سه بازی کردن . البته کنارش باهاش بازی کن. بعد شروع کنه مشق نوشتن.‌بگو ببینم تو زودتر این خط رو مینویسی یا من زودتر مثلا تی وی رو گردگیری میکنم. هر بار سعی کن یبار اون ببره . یبار تو. وقتی که نتونست بگو وقت اضافه بهت میدم . من میرم مثلا کتاب بخونم. تو بنویس. بعدش که مشق رو نوشت بزار بازی کنه . مثلا بدو بدو . یا هر بازی ک دوست داره. بعدش بهش خوراکی بده بگو درس تعطیل. تایم خوراکیه . زنگ تفریح ‌ تایم بگیر ۲۰ دقیقه تفریح و خوراکی دوباره بگو بریم درس بعدی . و خلاصه برای قانون بزار و اصلا نزار بعد از ساعت ۷ شب تی وی ببینه 

اینقدر دلم ازش گرفته که اگر برگرده به وقتی که عاشقش شدم بازم سخته فراموش کردن ظُلمهایی که در حقم کرد. تو رو با خدات تنها میزارم. و میدونم یه روزی چرخ روزگار میچرخه به اون سمتی که من میرم
خوش بحالت تو این مرحله ای من هنوز تو مرحله شیردهی و آروغ گیری ام

کاش تو همین مرحله بمونیم ریده ب اعصابم کلاس چهارم انشارو من نوشتم الان از ساعت ۶کتابارو گزاشته جلو هی ب بهانه ای درمیره باز سروصدا میکنم میره یکی دو خط مینویسه باز همون کارو میکنه ادامه  خستم کرده

خدایا دمت گرم ولی اخرش نفهمیدم اینجا که هستم تقدیر منه یا تقصیر من❤ 
2740
خوش بحالت تو این مرحله ای من هنوز تو مرحله شیردهی و آروغ گیری ام

اتفاقا خوشبحال تو هر چی بزرگتر میشن سختیا بیشتر میشه از بچگیش لذت ببر

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤
اره صبح باید بره تا کی بیدار باشم دیگه نصف بیشتر درساش مونده 

بنظرم بذار خودش یاد بگیره 

اگر همش به خودت متکی باشه خوب نیست 

کمکش کن ولی بهش بگو تکالیفتو انجام ندی فردا خانم معلم ازت ناراحت میشه و اونجا ک همه تکالیفشونو نوشتن خودت بینشون ناراحت میشی 

تاجایی ک ممکن کمکش کن ولی بذار خودش تند بشه 

نهایتا معلمش تذکر بهش میده 

الان هم دیگ دیروقت فردا باید بره مدرسه

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2706