2737
2734
عنوان

دخترم هنوز تکالیفشو ننوشته 🥵

| مشاهده متن کامل بحث + 1339 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره لف لف میکنه مینویسه 

خب براش بنویس یذرشو کمک کن یا بهش بگو دو خط در میون بنویسه 

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2742
جمع کن بزار کیفش به معلمش بگو فردا ازش بخواد  دختر من از ظهر به بعد یه کلای آنلاین داشته مشقاش ...

خوشبحالت چندمه؟؟؟  ما ک شانس نداشتیم از بچه

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤
2740

براش قانون بذار که تا غروب باید تموم بشه

بهش بگو ب نامه ریزی کنه

اگه ۱۰ روز دختر خوبی بود و به موقع نوشت بهش جایزه بده

هر روز یه ستاره بده اگه خوب بود.

دختر من سومه ۲ روز پیش ننوشت و میگفت چون معلم نمیبینه مهم نیست

من به معلمش اطلاع دادم.

در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

از پدرش هم کمک بخواه. اون روز همسر من گفت امسال اصلا نباید به دخترمون بگی درس بخون. مشق بنویس. چون بزرگ سده اگر نتونست مدیریت کنه خودش جلوی دوستاش و معلم مجبوره جواب بده . و دیگه سعی کرده مدیریت کنه . البته کلاس پنجمه و تا پارسال با جیغ و داد مینوشت. گاهی هم تصویری زنگ بزن با مادرهای دوستاش هماهنگ کن که مثلا سارا و النا مسابقه بزارن که مشق بنویسن . بعد پنهانی به مادرش بگو فلان ساعت زنگ بزنه و بگه که مثلا دخترش مشق رو تموم کرده . حالا بریم مثلا دیکته و خوراکی . اینجوری هم حس رقابت داره هم جذابه براش

اینقدر دلم ازش گرفته که اگر برگرده به وقتی که عاشقش شدم بازم سخته فراموش کردن ظُلمهایی که در حقم کرد. تو رو با خدات تنها میزارم. و میدونم یه روزی چرخ روزگار میچرخه به اون سمتی که من میرم
خوشبحالت چندمه؟؟؟  ما ک شانس نداشتیم از بچه

کلاس ششم هس اگه خدا بخواد دارم آماده ش میکنم برای آزمون تیزهوشان 

شانس تو بچه میدونی چیه قانون گذاشتن و سر قانونات موندن از همین سن کم شروع کن قاطع باش در برابرش

ما هم این دوره رو گذروندیم . یه کارهایی رو انجام بده. وقتی از مدرسه میاد بهش بگو بیا با هم برنامه ها ...

عزیزم اینا ک میگی برا بچه ای خوبه ک بشینه بنویسه دختر من از ساعت 6 نشسته ی درس ده خطی رو هنوز تموم. نکرده 

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤
2706