2733
2739
عنوان

دخترم هنوز تکالیفشو ننوشته 🥵

| مشاهده متن کامل بحث + 1339 بازدید | 85 پست

برای دخترت تایم بذار

دختر منم تو نوشتن خیلی تنبل گفتم تا ۸ باید تکلیفت تموم بشه وگرنه حق نداری بنویسی 

روی ساعت علامت گذاشتم ،ساعت ۸و ببینه که چقدر وقت داره

تا الان که جواب داده

کاربری ۱۰ سالم پرید😒 از سال ۹۲ اینجام چه چیزهایی که ندیدم و نخوندم 😅از مرغ نمکی و کیک فنجانی بگیر تاااا غلام نصاب😅😅یه مدت سایت همه کیک و مرغ نمکی درست میکردن از حق نگذریم خودمم درست کردم🫡😒🤣🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه فک کن الان اینطورن وای بحال تکالیف مدرسه که خیلی زیادتر میشن 😂

آره همش تو همین فکرم

زندگی از مرگ پرسید چرا همه عاشق من هستند و از تو متنفرند؟؟ گفت چون تو یک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ🖤
اتفاقا اشتباه فکر می کنید روخوانی بیشتر از رونویسی املا رو تقویت می کنه ،مشق زیاد باعث بدخط شدن دانش ...

معلم ما هم میگف امسال رفته دوره گفتن فقط ب روانخوانی بچه ها توجه کنن و مثل قبل اصلا معنی و مخالف اینا رو کار نمیکنن برا همین راسی معلم میگه ما اداره بودجه بندی میکنه که فلان درس رو کی بگیم ولی پارسال اینطوری کرد اخرا درساشون خیلی فشرده شد

2742

یه روانشناس میگفت 

دنبالش ندو که بنویس 

نوشت نوشت ننوشت با معلم هماانگ باش مثلا رفت مدرسه زنگ بزن یا رسوندیش بگو و بگو یجوری برخورد کنه دفعه بعد بنویسه 

تا ۹ شب هم وقت بده بزار منظم بشه 

۹ برقارو خاموش کن یا کتاباشو جمع کن بگو وقت تمومه ننوشتی فدا سرت بعد تو ذهنش یاد معلم میفته و دفعه بعد همرو مینویسه 

بزار فکر کنه همه چی گردن خودشه و تو بی طرفی و اصلا برات مهم نیست 

مسئولیت پذیر بار میاد 

اگر میخاین روخوانی بچه هاتون خوب بشه براشون کتاب زیاد بخرین و شبا بیست دقیقه وقت بزارید بگید ما اومدیم اتاقت مهمونی تو برامون قصه بخونی حالا دوتا سیب و پرتقال هم ببرین که شادی تکمیل بشه در سکوت با خوشحالی به خوندنش گوش بدین تشویق به اندازه کنید ولی انتقاد نکنید  ببینید چه سریع روخوانیش و املاش عالی میشه و روحیه میگیره 

2740
از ظهر ساعتی دوخط نوشته بود الان تموم بود

اونجوری باید کل روز دفتر و مداد وسط خونه باشه کارمون بشه فقط درس و مدرسه زندگیرو ول کنیم ک  رفتم مدرسه ب معلمش گفتم تکلیف زیاده چند نفر دیگم اعتراض کردن خداروشکر دو شبه تکلیف  کم میده 

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤
اگر میخاین روخوانی بچه هاتون خوب بشه براشون کتاب زیاد بخرین و شبا بیست دقیقه وقت بزارید بگید ما اومد ...

چ ایده خوبی حتما انجام میدم

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤