2752
2734
عنوان

یه مامان یا خانم باتجربه میاد؟؟ حال دلم خرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 41 پست
مگه میگه اصلا چیکار می‌کنه صب تا شب مگه دو کلمه حرف نمیزنه باهام بگه چیکار می‌کنه یا چیکار میخواد بک ...

مطمئنی واسه کار میره 

کسی که صبح تا شب سرکار ک وضعش باید خوب باشه 

مطمئن شو ببین زیر آبی نمیره از مردا هیچی بعید نی

کاش شوهرت بگرده یه شغل دیگه پیدا کنه در امدتون بهتر شه  سعی کن اخلاقت و درست کنی  من خود ...

مثلا می‌خوام باهاش شعر بخونم که فارسیش خوب شه هی خنگ بازی در میاره سرش داد میزنم میگم تو خنگی نگا فلان دوستت چقد شعر بلده تو هیچی .بدترین کار ممکنو میکنم باهاش انگار وحشی شدم بخدا بعدشم میفتم به توش قلب از شدت عذاب وجدان ولی بازم تکرار میکنم مثل ابلها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مطمئنی واسه کار میره  کسی که صبح تا شب سرکار ک وضعش باید خوب باشه  مطمئن شو ببین زیر آبی ...

می‌دونی از خونه فراریه کلا با دوستاش جمع میشن مثلا راجع به مسائل شهر خراب شدشون حرف میزنن خیر سرشون فعال اجتماعی هستن برا پیشرفت قوم منهدم شده شون فعالیت میکنن یه قرون فایده داشته باشه میگم عب نداره وقتی میگم به ما چه تو چرا فکر شهرت هستی میگه من هدف دارم بخدا دیوونمم کرده هزار تا دوست داره صب تا شب پای تلفنه

مثلا می‌خوام باهاش شعر بخونم که فارسیش خوب شه هی خنگ بازی در میاره سرش داد میزنم میگم تو خنگی نگا فل ...

منم داداشم دیکته میگف اشتباه ک می‌نوشتم کلی دعوام می‌کرد 

دفترم و پاره میکرذ 

از من یه دختر افسرده منزوی ساخت 

یه مدت خوب باش عادت میکنی 

فقط ترو خدا نزار با عقده و کمبود محبت بزرگ شه 

2731
بله هست

ببین چه وقتایی مامانا بچه هاشونو میارن پارک

فکر کن وقت دکتر داری و اصلا حذفش نکن

هر روز با بچت برو پارک بچت با بچه ها بازی میکنه و سالم میشه

خودت هم بعد چند روز با مامانا دوست میشی و اعصاب و روان و همه چیت میزون میشه

تنبلی نکن یه هفته امتحان کن بعد دیگه ولش کن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
عزیزم این قرصی که به من داده اصلا بی حالم نکرد برعکس شاد و پرانرژیم کرده .همه قرصهای تعصاب یه جور نی ...

شما چجوری مصرف می‌کنید من یه دوره بهم داده بود استفاده نکردم می‌خوام این سری خودم بگیرم ویزیت دکتر گرونه

می‌دونی از خونه فراریه کلا با دوستاش جمع میشن مثلا راجع به مسائل شهر خراب شدشون حرف میزنن خیر سرشون ...

قاطع برخورد کن اینطوری ک. نمیشه 

بگو نری سرکار در آمد خوب نداشته باشی نمیتونم باهات زندگی کنم 

اخم و تخم کن بزار حالیش بشه ک مسئول زندگی دو نفره دیگه ام هس

ببین چه وقتایی مامانا بچه هاشونو میارن پارک فکر کن وقت دکتر داری و اصلا حذفش نکن هر روز با بچت برو ...

همین مامانا انقد به قرو فرشون میرسن انقد از خرید انچنانیاشون میگن آدم بدتر میشه باور کن همه این کارارو کردم مردم اینجا خیلی پولدارن خیلی پر افاده هستن 

قاطع برخورد کن اینطوری ک. نمیشه  بگو نری سرکار در آمد خوب نداشته باشی نمیتونم باهات زندگی کنم& ...

فک کن نکردم..جنگ اعصابی شده بیا و ببین میگه برو ولی من کجا برم؟ نه من جاییو دارم نه دلم میاد زندگیم خراب شه

والا من هر رووووز دخترمو میذاشتم تو کالسکه و ۴۰ دقیقه پیاده میرفتم تا خونه بابام بعدازظهرا.و آخرشب م ...

ماشاالله خیلی شیطونه بیرونم اذیتم می‌کنه ..خونه مامانم اینا شهر دیگه س اینجا کسیو ندارم ..باید برم مشاور برم ببینم تو بهداشت اینجا مشاور هست یا نه 

همین مامانا انقد به قرو فرشون میرسن انقد از خرید انچنانیاشون میگن آدم بدتر میشه باور کن همه این کارا ...

نصف بیشترشون بدبختن و الکی میگن

حرفمو گوش کن و نذار حالت خرابتر بشه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
شما چجوری مصرف می‌کنید من یه دوره بهم داده بود استفاده نکردم می‌خوام این سری خودم بگیرم ویزیت دکتر گ ...

عزیزم من آسنترا مصرف میکنم اول حدود یک ماه ۲۵ بعد دوز ۵۰ حدود سه هفته عوارض داره بعد شروع به خوب شدن مسکنی ولی ترجیحم اینه که حتما دکتر بری شاید این قرص به شما نسازه چون دختر عموم هم افسردگس داشت دکتر بهش سیتالوپرام داده بود