2733
2734
بمیرم برات چی کشیدی😔😔 آزمایش دادی؟ مشخص شد برا چی بوده سقطا؟ 😔😔😔خدا شر هیچ‌ مادری نیاره  ...

خدا نکنه ۱۹ شهریور امسال فرشته ی آسمونیم ۲ سالش شد کاش کنارم بود یه تیکه از قلبم تا ابد زیر خاکه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعدش رفتم تهران تمام آزمایشا رو دا م پیش بهترین دکتر بهترین آزمایشگاه دلیل معلوم شد مشکل انعقادی و ا ...

الهی بگردم .خدا کوچولوتو برات نگه داره قشنگم❤️

من آسپرین هم میخوردم از اول بارداری چون تو آزمایشم نشون داد تا باردار شدم پلاکت خونم رفت بالا 

ولی خودمم به همین مشکوکم دکتر گفت زیاد بالا نرفته و نیازی نیس آمپول بزنی فعلا آسپرین هم یک روز درمیان میخوردم ولی حس میکنم جواب نمیداده

2731
خدا نکنه ۱۹ شهریور امسال فرشته ی آسمونیم ۲ سالش شد کاش کنارم بود یه تیکه از قلبم تا ابد زیر خاکه

بگردم😭🖤

خدا برامون اینجوری صلاح دیده 😔چ میشه کرد 💔

با وجود اینکه الان مامان شدم ولی سختی اون روزا هنوز تو تنمه ان شاالله برای شما تکرار نشه و مامان یه ...

میفهممت عزیزم❤️

قربونت برم.برام‌دعا کن من دیگه جونی تو تنم نیس💔

من برم بخوابم تو هم بخواب از این روزات لذت ببر نی نی که بیاد دیگه خواب بی خواب استراحت بی استراحت مامان بودن سخت تر از اون چیزیه که فکرش و بکنی مخصوصا اگه نی نی ناآرام باشه مثل مال من،شب خوش

2740
علت سقطت چی بود عزیزم؟ چند هفته سقط کردی؟ 😔توروخدا برام دعا کن خدا بیشتر از این اذیت و امتحانم نک ...

پوچ بود منم منتظر بودم تو خونه سقط شه دقیقا ده هفته و پنج روز بود🥲

آره یه وقتایی امتحانای خدا خیلی سخته ولی بعدش انقد قشنگ بهت پاداش میده به هوای اون صبرت❤️❤️❤️❤️ الهی به زودی بهترین هدیه رو ازش بگیری یه نی نی سالم و سلامت

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
پوچ بود منم منتظر بودم تو خونه سقط شه دقیقا ده هفته و پنج روز بود🥲 آره یه وقتایی امتحانای خدا خیلی ...

یادمه اوایل که هنوز سونو نرفته بودم همش نگران بودم ک بارداریم پوچ‌ باشه ولی سونو که رفتم صدای قلبشو شنیدم خیالم راحت بود ک دیگه چیزی نمیشه😔الان میگم کاش همون پوچ بود و زیاد بهش دل نمیبستم .از اینور هم نگران نبودم بارداری های بعدی نکنه قلبش وایسه

یادمه اوایل که هنوز سونو نرفته بودم همش نگران بودم ک بارداریم پوچ‌ باشه ولی سونو که رفتم صدای قلبشو ...

سلام عزیزم منم تو ۹هفته دوشنبه سقط کردم رشدش ۶هفته و دوروز بود.😔ایست قلبی 😭😭

هر کار میکنم نمیتونم بهش فکر نکنم .کل روز کارم شده گریه..شبا که شوهرم میاد خوددار میشم که از غصه من ناراحت نشه.

به کسی نگفته بودم باردارم و کسی نبود که باهاش حرف بزنم شاید یکم آرومتر بشم.

دیروز شوهرم خیلی باهام حرف زد الان آرومترم..اگ کسی هست که باهاش حرف بزنی حتما این کارو بکن خیلی تاثیر داره

میخوام غذا بخورم اشکم درمیاد که براچی میخوری فقط تو دلی دیگ نداری.تو خونه دارم پیاده روی میکنم و بشین پاشو..از پله بالا پایین میرم همش گریه میکنم که تا چند روز پیش استراحت میکردی که بچه ات سقط نشه الان داری خودتو به در و دیوار میزنی که بقایاش نمونه😭😭😭😭

هر کار میکنم نمیشه بیخیالش بشم 😭😭😭

2706