2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا نکنه عزیزم نمیدونم فک کنم کیسه پاره شد😔 خیلی حالم بده هیچی ارومم نمیکنه

😔😔میفهممت عزیزم .ایشالا خدا خیلی زود جاشو برات پر کنه .

بخصوص ماهایی که دیر باردار شدیم و نازایی داشتیم بیشتره عذابش برامون 😔خدایی انصاف نیس بچه های ما سقط بشه😢

😔😔میفهممت عزیزم .ایشالا خدا خیلی زود جاشو برات پر کنه . بخصوص ماهایی که دیر باردار شدیم و نازایی ...

وای همین عذابم میده😔 شما مشکلت چی بود؟من چسبندگی هر دو لوله و بعد 4 سال طبیعی باردار شده بودم

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤
2731
وای همین عذابم میده😔 شما مشکلت چی بود؟من چسبندگی هر دو لوله و بعد 4 سال طبیعی باردار شده بودم

من تنبلی تخمدان شدید داشتم بعد دو سال با دارو باردار شدم😔۱۳ هفته هم قلب کوچولوش وایساد 

من تنبلی تخمدان شدید داشتم بعد دو سال با دارو باردار شدم😔۱۳ هفته هم قلب کوچولوش وایساد 

الهی عزیزم😭 امیدوارم خیییلی زود خبر خوب بارداریتو بدی❤

سلام عزیزم شما 10 سال نمیخواستین یا نمیشد؟منم بعد 4 سال باردار شدم سقط شد و میترسم دیگه نشه یا دوبار ...

اول دوسال نمیخواستیم بعدا نشد حتی عمل کردم کیستهامو برداشتن تا بچدار بشم که نشد گفتن نازایی داری که خدا بعد ده سال بهم نطر کرد بعد یه سال از سقطم گذاشت باردار شدم خدا زیباترین خوشگلترین بچه رو داد که دخترم ۱۴ ماهش بود دختر کوچکم بدنیا اومد یعنی بعد سقط تو سه سال دوبار باردار شدم ایشالله خدا فرشته کوچولو بهت میده ناراحت نباش

2738
اول دوسال نمیخواستیم بعدا نشد حتی عمل کردم کیستهامو برداشتن تا بچدار بشم که نشد گفتن نازایی داری که ...

خدا رو شکر عزیزم خدا بهتون ببخشه خیلی امیدوار شدم ممنون😍 منم چون نازایی داشتم باردار شدم سقط شد میترسم دیگه نشه اما انگار اگه باردار بشی مشکلات حل میشه و دوباره میشه،کیست آندو داشتین یا تنبلی تخمدون؟

خدا رو شکر عزیزم خدا بهتون ببخشه خیلی امیدوار شدم ممنون😍 منم چون نازایی داشتم باردار شدم سقط شد میت ...

فدات بشم 😘😘هردورو داشتم

فقط بهت یچیزی میگم انجام بده فقط گرمیجات زیاد بخور بخصوص کاچی وماتورکها خشیل داریم وترحلواسی درست کردم خوردم تو این یه سال رحمم گرم شد فقط گرمیجات زیاد بخور ایشالله باردار شدی برام دعا کن وخبر بده بهم

فدات بشم 😘😘هردورو داشتم فقط بهت یچیزی میگم انجام بده فقط گرمیجات زیاد بخور بخصوص کاچی وماتورکها خ ...

چشم عزیزم منم جنوبیم گرمی کلا زیاد میخوریم،حتمن حتمن بهتون خبر میدم شما هم دعام کن خیلی ناامید شدم😔❤